При вїзді в Китай в іноземців братимуть відбитки пальців

0
250

При в’їзді в Китай у громадян інших країн будуть знімати відбитки пальців…

Таке рішення прийняло Міністерство громадської безпеки (МОБ) після затвердження Держрадою.

Здавати відбитки пальців будуть зобов’язані всі іноземні гості у віці 14-70 років, крім осіб, що в’їжджають в країну за дипломатичними паспортами, державних службовців та членів громадських делегацій. Також за домовленістю сторін Китай може зробити виняток в інших особливих випадках.

10 лютого в аеропорту міста Шеньчжень, розташованого в провінції Гуандун, розпочне свою роботу перший пункт, в якому будуть брати відбитки пальців. Скоро такі пункти відкриються у всіх місцях в’їзду в КНР.

У січні керівництво Австралії повідомило, що не буде перевіряти паспорти при в’їзді в країну, а замість цього запустить високотехнологічну систему встановлення особи іноземних гостей. Аеропорти країни обладнують приладами для зняття відбитків пальців та/або сканування сітківки ока і особи. Пристрої будуть звіряти відомості з базою даних. Прилади будуть працювати автоматично, але зажадає додаткового часу. За задумом австралійських властей, в 2020 році таким способом будуть перевіряти 90 відсотків мандрівників, які прибули з-за кордону.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here