В Індії в половині готелів діятиме сухий закон

0
264

За повідомленням Асоціації туроператорів Росії (АТОР), в Індії з 1 квітня заборонено продаж спиртних напоїв майже в 50% готелів на території всієї країни...

Така міра викликана тим, що Верховний суд Індії ввів заборону на продаж алкоголю в 500-метровій зоні, прилеглій до державних автошляхами. Місцеві експерти туристичного ринку вважають, що подібний крок завдасть серйозного удару всієї індійської індустрії відпочинку, в тому числі й готельного сектора.

Зокрема, під дію заборони потрапили і великі преміальні готелі, приміром, чотиризірковий Radisson Blu Hotel Guwahati на сході Індії, в штаті Асса, а також п’ятизірковий готель Oberoi на півночі Індії, та інші великі об’єкти розміщення.

Аналітики Федерації готельєрів та рестораторів Індії прогнозують, що через введення сухого закону можуть припинити свою діяльність близько 100 тисяч закладів, що продають алкогольні напої в роздріб. Обмеження, як вважають аналітики, може негативно відбитися на якості готельного сервісу, а також позбавити Індію доходів від іноземців, що приїжджають групами і влаштовують корпоративи, весілля та інші подібні розважальні заходи.

Садеш Поддар, директор групи готелів Nataraj, вважає, що посилення антиалкогольного законодавства може призвести до закриття до 70% готелів, що функціонують поряд з державними автошляхами. Однак уряд Індії мотивує прийняття жорстких антиалкогольних заходів зростанням кількості ДТП, скоєних у п’яному вигляді.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here