Росіянин отримав тюремний термін за напис в Колізеї

0
193

Міський суд Рима засудив росіянина, начертившего каменем букву «К» на одній з внутрішніх стін Колізею, до чотирьох місяців в’язниці. Йому, крім того, доведеться протягом трьох місяців сплатити в міську казну 20000 євро штрафу.

Акт вандалізму, як з’ясувалося, скоїв 42-річний росіянин Казбек Акаєв. З’явилася раніше в ЗМІ і в Інтернеті інформація про звільнення Акаєва, що йшла нібито від консульського відділу посольства Росії, не підтвердилася.

Російського туриста затримали в знаменитому римському амфітеатрі 21 листопада, вранці, коли він выдалбливал каменем на стіні малюнок у вигляді літери «К» висотою 25сми шириною 17см. За цим заняттям його помітив один з доглядачів і викликав поліцію. Малюнок виразно видно неозброєним оком, фахівці Управління з охорони археологічної спадщини Риму оцінили збиток як досить істотний.

З початку 2014 року випадок вандалізму в давньоримському амфітеатрі вже п’ятий. У січні відзначилися два австралійця, батько і син. А в березні, і в травні, відповідно, канадець і бразилець.

Колізей — один з найбільш відомих архітектурних пам’яток стародавнього світу. Це багатоярусний кам’яний амфітеатр в центрі Риму, здатний вмістити до 50 тисяч глядачів. Колізей був побудований в 70-х роках нової ери і служив для проведення гладіаторських боїв.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here