Росіяни врятували кішку від пітона на Пхукеті

0
341

Російська сімейна пара, яка проживає в районі Чалонге, що на острові Пхукет в Таїланді, врятувала улюблену кішку, яку в саду орендованого ними вдома намагався задушити пітон…

Як розповіли Олександр і Тетяна Новиковы, змія напала на їх «Кітті» 22 вересня. Вони почули котячий крик, і поспішили на допомогу, однак відразу ж виявити свого улюбленця не змогли і встигли буквально в останню секунду, коли пітон вже стискав кішку в кільці.

Тетяна Новікова, побачивши цю картину, накинулася на змію і стала бити її кулаками по боках. Чоловік Тетяни, схопивши кокос, кинувся на допомогу. Через деякий час змія послабила хватку і поповзла.

Як розповідає Тетяна, кішка практично не ворушилася, вона тільки хрипіла і плювалася кров’ю. Подружжя відразу ж звернулися в найближчу ветеринарну клініку. Як з’ясувалося, внутрішні органи тварини не постраждали, також пітон не встиг розчавити кішці кістки – змістилося тільки одне ребро. Зараз кішка знаходиться на лікуванні в стаціонарі.

За словами росіян, вони вже не раз стикалися на Пхукеті з представниками місцевої фауни, оскільки їх будинок знаходиться поруч з джунглями. У сезон дощів майже щотижня у них на ділянку заповзає нова змія – то чорна з жовтим, то зелена, то кобра. Після події з домашньою улюбленицею сімейна пара вирішила переїхати.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here