Розіграш путівки за 100 000 рублів виявився аферою

0
274

Иркутянка Олена К. ще в минулому році виграла в одному з гіпермаркетів міста «тур за 100 000 рублів в будь-яку країну світу», проте отримати приз не може до цих пір…

Почалося все з того, що в іркутському супермаркеті «Цезар ОК», що знаходиться на вулиці Волзької, проводилася різдвяна акція, в ході якої розігрувалися айпади, айфони і три туристичні путівки. Олені К. пощастило: вона купила сік і чіпси і виграла головний приз — путівку вартістю 100000 рублів в будь-яку країну світу від ТОВ «Інфініті Тур» (у всякому разі, так було заявлено в умовах акції).

Але отримати його виявилося дуже навіть непросто. Точніше навіть сказати, неможливо. Куди б переможниця ні дзвонила — власникам гіпермаркету або в туристичну фірму — скрізь вона натикалася лише на прохання передзвонити. Те директора не було на місці, то потрібно почекати — в загальному, обіцяного призу Олена так і не отримала.

І тоді вона написала заяву до регіонального відділення УФАС по Іркутській області. У процесі розслідування з’ясувалося багато цікавих подробиць. Наприклад, те, що зазначеної в рекламному проспекті туристичної фірми «Інфініті Тур» в Іркутську не існує, а юридичні особи, що виступали як організатори лотереї, або перереєструвалися, або були ліквідовані. Деякі із зазначених спонсорів заявили, що про проведення акції з нібито їх участю взагалі вперше чують, і ніяких договорів з цього приводу ніколи не підписувалася.

Єдиним контактом із зазначених умов акції, з яким вдалося зв’язатися, виявився телефон ТОВ «Керуюча компанія «Вектор»». Але в даний момент компанія вже пройшла перереєстрацію і ніякого відношення до гіпермаркету «Цезар ОК» не має. Більш того, найближчим часом вона, швидше за все, теж буде ліквідована. Таким чином, виходить, що не тільки обіцяну путівку або її вартість, але навіть адміністративний штраф стягувати просто нема з кого.

Заступник керівника іркутського УФАС Олександр Куліш з цього приводу заявив, що вдалося встановити тільки те, що реклама лотереї містить недостовірну інформацію, стосовно ж решти «заявниці потрібно звертатися в суд або правоохоронні органи». Проте в поліції, куди потерпіла також зверталася, їй було сказано, що складу злочину в даному випадку немає. Втім, і Олександр Куліш вважає, що шанс на отримання виграшу у випадку Олени практично дорівнює нулю…

У день відкриття сочинської Олімпіади, до речі, Іркутськ «прославився» проведенням ще однієї акції: жителів обласного центру закликали позмагатися у «біатлоні на палицях» і «хокеї на шпильках». Експерти ж УФАС Приангарья визнали рекламу цієї «алкоэстафеты» неприпустимою, і тепер власникам розважального закладу загрожує штраф.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here