В Єгипті та Ізраїлі випав сніг

0
279

У минулі вихідні середземноморську частина Близького Сходу накрили сильні снігопади: снігом накрило північ Єгипту, в тому числі і Каїр, а також Ізраїль, Йорданія і навіть південь Туреччини.

В Ізраїлі сніг не рідкість – в Єрусалимі він випадає раз у кілька років, однак на цей раз його було до півметра, з-за чого утворився транспортний колапс. У Тель-Авіві у вихідні була сильна злива з градом, з-за чого частина міських вулиць опинилася під водою. Але що найдивніше, сніг випав у суботу навіть в 20 кілометрах від курортного міста Ейлат, популярного пляжного центру на Червоне море.

Втім, судячи з прогнозом погоди в Ізраїлі, який можна подивитися на Яндексі, сьогодні денна температура в Ейлаті піднялася до +18, а нічна до +9.

До речі, сніг у Каїрі випав у суботу 13 грудня взагалі вперше за 120 років метеоспостережень. Снігопад також спостерігали і в деяких інших містах Єгипту в районі Середземноморського узбережжя, а також на Синайському півострові у висотному районі популярного у паломників і туристів монастиря Святої Катерини.

Снігопад в Єгипті став головною темою дня в Інтернеті, там відразу з’явилися «фотошопні» знімки засніжених пірамід у Гізі. Вони, звичайно ж, фальшивки, оскільки снігу там випало не дуже багато.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here