Після краху А321 в Єгипті продажу турів практично зупинилися

0
371

За повідомленням Ірини Тюріній, яка є прес-секретарем Російського союзу туристичної індустрії, після катастрофи літака А321 в Єгипті в російських турфірм не було продано жодної путівки за кордон, оскільки люди бояться літати.

«Керівники агентств інформують, що вже в суботу спостерігалося різке зниження кількості продажів до 30% щодо звичайних середніх показників. У понеділок, 2 листопада, продажу завмерли практично на всіх напрямках. Зрозуміло, що це наслідки шокової реакції: кілька версій трагедії, так що визначити причину катастрофи в такий короткий час не представляється можливим. До того ж, незважаючи на офіційні заяви представників російської влади, активно обговорюється версія про «зовнішньому впливі» як одна з найбільш вірогідних. Тому туристи побоюються бронювати тури, які передбачають авіаперельоти в якому б то не було напрямі», — сказала Ірина Тюріна.

Крім того, надійшла інформація про ануляції турів, причому як компанії Brisco, туристи якій загинули в Єгипті, так і інших туроператорів. Поки ще фактів ануляцій небагато, проте в агентствах вважають, що через деякий час їх число буде рости. Судячи за словами менеджерів з продажу, люди кажуть, що бояться кудись летіти, а ті туристи, які в даний час перебувають на відпочинку в Єгипті, бояться повертатися додому авіарейсом.

31 жовтня лайнер А321, що належав авіакомпанії «Когалимавіа», розбився на Синайському півострові недалеко від міста Ель-Аріш. Літак прямував рейсом з Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург на замовлення туристичного оператора Brisco. Ні одному з 224 осіб, які перебували на борту, вижити не вдалося.

Раніше керівництво компанії Brisco заявляло, що в суботу, 31 жовтня, і в неділю, 2 листопада, масової відмови від польотів не спостерігалося лише не більше 20 пасажирів виявили бажання відмовитися від послуг «Когалимавіа». В суботу 16 людей не прийшли на реєстрацію зворотного рейсу з Санкт-Петербурга, який повинен був виконати зазнав аварії лайнер. У підсумку рейс був виконаний з деякою затримкою іншим бортом.

Туроператор обіцяє відшкодувати в повному обсязі всі витрати на путівки в Єгипет тим туристам, які 31 жовтня і 1 листопада відмовилися від перельоту. Наступні ануляції передбачається розглядати індивідуально. Для туристів передбачено три варіанти: повернення грошей, перенесення туру або вибір іншого напряму.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here