Названі найпопулярніші гірськолижні курорти Росії

0
376

У цьому сезоні лідером серед російських гірськолижних курортів став кемеровський Шерегеш, незважаючи на те, що російські туроператори не приділяють йому особливу увагу…

Вже два сезони поспіль Шерегеш не здає позицій. В минулому році його відвідало близько 960 тисяч любителів екстремального відпочинку, в цьому ж сезоні кількість гостей перевищила мільйон.

Курорти Червоної поляни взяли 835 тисяч туристів, що забезпечило їм друге почесне місце. Сьогодні в Сочі працюють чотири гірськолижних курорту: «Роза Хутір», «Горки місто», «Газпром» і «Альпика сервіс». Всі, крім останнього, були побудовані до зимової Олімпіади, яка проводилася в Сочі в 2014 році. Гірські траси «Троянди Хутір» є найбільш протяжними у Росії – налічують 77 кілометрів.

За даними мерії міста Сочі і великих туристичних фірм Росії з кінця грудня 2014 року по кінець березня 2015 року в «Роза Хутір» зупинилося близько 500 тисяч туристів, в «Горки місто» — близько 200 тисяч, «Альпика сервіс» і «Газпром» — 135 тисяч чоловік.

Третє призове місце дісталося курорту «Полювання-парк», розташованого під Санкт-Петербургом. Тут щороку зупиняється близько 300 тисяч відпочиваючих. Північнокавказькі гірськолижні траси останні роки набирають популярність. Так, курорт «Шаянська», відкритий зовсім недавно, в цьому році став притулком для 90 тисяч відвідувачів. А Приельбруссі відвідало близько 140 тисяч осіб.

Як вже говорилося вище, статистика по регіонах кардинально відрізняється від туроператорського рейтингу. За оцінкою туристичних компаній саме сочинської Червоній Поляні варто віддати пальму першості. Мабуть, це пов’язано з тим, що Шерегеш відвідують в основному жителі довколишніх областей, тоді як Сочі є загальноросійським надбанням – саме тут найбільший потік організованих туристів з усієї країни. У цьому сезоні багато росіян віддали перевагу європейським гірськолижним трасам саме Червону Поляну. Хтось завдяки подорожчання євро, а хтось з-за неможливості виїзду за межі країни. До того ж багато хто просто хотіли подивитися на оновлений до Олімпіади курорт, який так завзято висвітлювали всі ЗМІ.

Варто відзначити, що зима 2014-2015 року стала для гірськолижних курортів Сочі відправною точкою – початком повноцінної роботи. За даними адміністрації завантаження номерів у сезон перевищила 60 відсотків. А в новорічні свята на траси вийшло понад 43 тисяч осіб. На думку експертів, Сочі і в наступному році не буде скаржитися на відсутність відпочиваючих.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here