ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

0
469

Підкомітет Торгово-промислової палати РФ по лізингу (до березня 2010 року — Секція з лізингу ТПП РФ) утворена в 2007 році поряд лізингових компаній. Основними передумовами її освіти стали:
відсутність ефективного представництва інтересів лізингової галузі на державному рівні;
незакріплена роль лізингу як інструменту інвестиційної політики держави, розрив між декларативною зацікавленістю держави в розвитку лізингу в Росії і практичної ситуацією з взаємодією лізингових компаній і державних регулюючих органів. катырин и лизинг тпп.

недосконалість нормативної бази лізингу;
неефективне використання експертного потенціалу для вирішення загальногалузевих консолідованих завдань в області лізингу;
відсутність державного регулювання лізингової діяльності та, як наслідок, поява «псевдолізінгових» схем, що завдають шкоди державі та іміджу галузі.
Логічним рішенням ініціаторів нового об’єднання лізингових компаній став вибір Торгово-промислової палати РФ як ефективного майданчика для ефективного діалогу лізингового співтовариства з органами державної влади. Після ряду консультацій в ТПП РФ на засіданні Комітету 23 січня 2007 року було запропоновано створити в інфраструктурі Комітету Секцію по лізингу, а 4 квітня 2007 року рішенням Підкомітету ТПП РФ по банківській діяльності Секція була створена. Керівником Секції був обраний генеральний директор ВАТ «ГЛАВЛІЗІНГ» Олексій Володимирович Лабзін.

Для забезпечення діяльності постійно діючого апарату Секції в жовтні 2007 року було утворено Некомерційне партнерство зі сприяння в розвитку лізингової діяльності «ЛІЗИНГОВИЙ СОЮЗ». Компанії, що входять до складу Секції по лізингу ТПП РФ стали членами Партнерства. Керівником апарату Секції по лізингу ТПП РФ і директором НП «ЛІЗИНГОВИЙ СОЮЗ» був призначений Євген Маркович Царьов.

У лютому 2010 року на загальних зборах НП «ЛІЗИНГОВИЙ СОЮЗ» був обраний новий керівник Секції по лізингу ТПП РФ і голова Ради НП «ЛІЗИНГОВИЙ СОЮЗ» — генеральний директор ЗАТ «БІЗНЕС АЛЬЯНС» Олексій Юрійович АКіндін.

У березні 2010 року рішенням голови Комітету ТПП РФ з фінансових ринків і кредитним організаціям Андрія Володимировича Шаронова Секція по лізингу була перетворена в Підкомітет ТПП РФ по лізингу.

Підкомітет ТПП РФ по лізингу в структурі Торгово-промислової палати РФ

Підкомітет ТПП РФ по лізингу утворений в складі Комітету ТПП РФ з фінансових ринків і кредитним організаціям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here