Оренда сучасного будівельного інструменту

0
620

Оренда бензорізу Штиль (STIHL)
аренда бензореза STIHL в Калузі від Орендного ресурсу. Безпечне обладнання, в наявності диски для твердих і м’яких матеріалів. Навчання правильної експлуатації.
Бензорізи давно вже стали невід’ємною частиною будівельних майданчиків. Вони виконують різні функції: різання тротуарної плитки, прорізання отворів, нарізування асфальту і бетону на частини для подальшого дроблення їх відбійними молотками і гідромолота. Також бензорізи використовуються в екстрених службах (МНС) для вилучення постраждалих з-під завалів, покручених автомобілів і т.п.

Бензоріз по бетону і інших поверхонь є універсальним інструментом. Його універсальність обумовлюється наявністю двигуна внутрішнього згоряння, завдяки чому його можна використовувати всюди. Вам не потрібна прив’язка до генераторам і електричної мережі. Ви просто берете бензоріз в оренду в нашому офісі в Мінську, заливаєте бензин з маслом і починаєте різати все, що вам потрібно. Завдяки різноманітності дисків, встановлюваних на бензоріз, ви можете підібрати диск безпосередньо для свого завдання. Причому абсолютно неважливо, буде це бетон, цегла, газосиликатні блоки, арматура або щось інше — ви завжди зможете вибрати «свій» диск.

Якщо ви вирішили перенести двері або вікно, то неодмінно зіткнетеся з питанням «А чим мені його вирізати?». Можна це зробити скориставшись болгаркою, але маленька глибина пропила доставить вам зайві труднощі. Також можна спробувати зробити отвір відбійним молотком або перфоратором, але це теж дуже довго, нудно і занадто багато роботи. При використанні бензорізу Stihl або Husqvarna ви просто прорізати шви за розміром вашого прорізу, і виштовхуєте матеріал.

Прокат бензорізу Хускварна (Husqvarna)
Якщо ви хочете зробити отвір самі, то вам неодмінно до нас. Для нечастих завдань вигідніше буде взяти бензоріз в прокат, адже купити інструмент для того, щоб зробити 1-2 отвори або ніші, буде дуже чутливим для бюджету. Також виникне питання, що робити з даними дисковим інструментом далі, де його зберігати, як обслуговувати і т.д. Всі ці питання відпадають при зверненні до нас.
Також наші фахівці підберуть диск, згідно вашим завданням, а доступні ціни заощадять ваш бюджет. Розпиляти газосиликатні блоки, тротуарну плитку, бордюрний камінь, арматуру ─ для всіх цих завдань вам потрібен якісний бензоріз, який можна взяти в оренду в нашій компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here