Сценаристам

0
467

Що таке Скрипт Гуру?

Скрипт Гуру — це професійний інтернет-ресурс, де сценарист може завантажити свій сценарій, замовити рецензію, отримати підтвердження авторських прав, опублікувати свій сценарій, щоб його побачили сотні реальних професіоналів індустрії кіно і телебачення і отримати зворотній зв’язок.

Хто ці професіонали індустрії кіно і телебачення?

Професіонали індустрії кіно і телебачення — це чинні продюсери, режисери, сценарні агенти, представники компаній і інвестори.

Навіщо мені викладати свої сценарії на сценарист ру?

На це є як-мінімум п’ять причин:

1. Можливість отримати рецензію від професійного редактора. Це дозволить вам дізнатися сильні і слабкі сторони вашого сценарію, реально оцінити його потенціал і необхідність поліпшення та / або доопрацювання. Використовуйте цю можливість перш, ніж показати свій сценарій професіоналам індустрії, і знайте, що «не буває другого шансу справити перше враження».

2. Можливість опублікувати сценарій, щоб його побачили реальні продюсери і режисери. Надання продюсерам доступу до бази сценаріїв Скрипт Гуру відбувається після модерації. Ми ретельно перевіряємо інформацію, яку вказують користувачі при реєстрації. Спробуйте зареєструватися як «Продюсер» і ви зрозумієте що ми маємо на увазі.

3. Захист ваших авторських прав. Скрипт Гуру ретельно стежить за авторством розміщуються на сайті сценаріїв. Ми підтримуємо наших користувачів в питаннях захисту їх авторських прав. Надаємо нашим користувачам відомості, необхідні для доказу володіння авторськими правами на завантажені ними сценарії. Сама схема роботи сайту настільки прозора і контрольована, що можливість крадіжки інтелектуальної власності малоймовірна. Інформація про те, хто, де і коли дивився і скачував ваші сценарії зберігається в лог-файлах наших серверів і ми завжди можемо до неї звернутися. Найближчим часом ми плануємо впровадити сервіс он-лайн депонування текстів сценаріїв. Ми піклуємося про ваших авторських правах і про безпечне зберігання ваших сценаріїв.

4. Ми реалізуємо кращі сценарії. Сайт Скрипт Гуру створений з ініціативи продюсерів кіно і телебачення. Наша головна мета — пошук хороших сценаріїв, талановитих сценаристів і їх реалізація. Під реалізацією ми розуміємо прозорі фінансові відносини зі сценаристами у вигляді придбання виняткових прав на сценарій або спільної участі в проекті з подальшими відрахуваннями авторської винагороди. Щорічно на реалізацію кращих сценаріїв сайт Скрипт Гуру виділяє бюджет, який формується за рахунок власних і залучених коштів.

5. Можливість вашого розвитку і просування. Можна закінчити всі ВНЗ, школи і курси, відвідати всі тренінги та майстер-класи зі сценарної майстерності, але продовжувати «писати в стіл» і бути не затребуваним і не визнаним домашнім сценаристом. Так, у вас є різні фобії, боязнь критики, страх бути відкинутим, невпевненість в собі або навпаки зайва впевненість у своїй геніальності. Все це заважає вам розвиватися. Більшість і зовсім не знає що робити з написаним сценарієм: куди йти, кому показати. І найголовніше: ви не маєте об’єктивного уявлення про те, наскільки хороший ваш сценарій і який у нього потенціал. Ми постаралися вирішити ці проблеми і дати вам найефективніші інструменти для розвитку і просування. Пишіть, замовляйте рецензії, отримуйте зворотний зв’язок і покращуйте свої сценарії. Відточуйте і шліфують свої навички сценариста і у вас обов’язково все вийде. Ми віримо в наших сценаристів і в майбутнє російського кіно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here