Саджанці рослин оптом

0
524

Продаж Саджанців Оптом — це великий вибір і асортимент Саджанців високоякісних сортів плодових дерев, ягідних кущів, винограду, троянд, а також декоративних і хвойних порід, і іншого посадкового матеріалу по Оптовим цінами.

Ви можете купити саджанці плодових дерев: саджанці яблуні, саджанці груші, саджанці вишні, саджанці черешні, саджанці персика, саджанці абрикоса, саджанці сливи, саджанці аличі.

Саджанці ягідних кущів: саджанці чорної смородини, саджанці червоної смородини, саджанці білої смородини, саджанці агрусу, саджанці йошти, саджанці жимолості, саджанці полуниці і саджанці інших видів.
У великому асортименті — саджанці винограду.

Завжди у продажу троянди саженцы оптом — від плетистих до чайно-гібридних видів.
Ми пропонуємо в постійно мінливому асортименті: саджанці декоративних і хвойних порід.

Після викопування все саджанці дезинфікуються, що підвищує їх продуктивність після посадки. Це підтверджується актом знезараження, на підставі якого видається карантинний сертифікат.

Щорічно Ми здійснюємо реалізацію поставки саджанців по всій Росії.
Ми отримуємо дуже багато хороших відгуків за реалізований Посадковий матеріал.
Приймаємо Замовлення на вирощування будь-якої кількості саджанців різних порід і сортів.

Плодорозсадник «Криловський» — це динамічно розвивається. Наш плодорозсадник організований в 2002 році. У розпліднику зібрані новітні сорти, які проходять випробування і адаптацію в кліматичних умовах середньої смуги Росії, перевіряється морозостійкість, врожайність, стійкість до хвороб і шкідників, смакові якості і зовнішня привабливість плодів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here