Створення сайтів

0
544

Створення та підтримка  комерційних компаній, консультування з питань создание сайтов тюмень .
На перетині торгівлі та інформаційних технологій сьогодні сформувалося таке поняття як Інтернет-маркетинг, тобто практика використання традиційного маркетингу в мережі Інтернеті. Основна мета — отримання максимального ефекту від взаємодії з вашою аудиторією через сайт.

Наявність власного сайту сьогодні усвідомлена необхідність, а грамотне і впевнене позиціонування в мережі Інтернет позитивним чином сприяє розвитку вашого бізнесу. З перегляду сторінок сайту, відвідувач приймає рішення варто йому мати справу з компанією або краще звернутися до конкурентів. Не важливо, що це буде — промо-сайт, каталог, інтернет-магазин або особистий блог. Головне, щоб вийшов продукт вирішував поставлену до реалізації завдання.

Краса оформлення, зручність використання і доступність — ось три основні чинники, які необхідно враховувати при створенні сайту. Жоден з них не повинен працювати проти вас!

Створення сайтів
Розробка сайту — копітка робота, що включає в себе: зустрічі, попереднє опитування, анкетування, заповнення брифу, складання технічного завдання, розробку і підписання договору, створення та затвердження макетів, верстку шаблонів, проектування функціональних модулів сайту, програмування і інтеграцію з системою управління, оптимізацію сторінок, просування і моніторинг позицій, і що найголовніше контроль якості виконання робіт на кожному з етапів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here