Громадська організація «Твій вчинок»

0
542

Громадська організація «Твій вчинок» http://itsyouract.org/ — це дружна і активна команда, яка успішно розвиває власні благодійні проекти, а також об’єднує добрих і чуйних людей України. Ми знаємо, що навіть непомітний для багатьох вчинок може стати справжнім дивом для конкретної людини. Тому наш фонд хоче, щоб наша благодійна організація стала тим ресурсом, який надихає людей на справжні душевні вчинки. Діліться своїми історіями, підтримуйте наші проекти і наш благодійний фонд, приєднуйтесь до благодійного руху України!

Громадська організація благодійної допомоги «Твій вчинок» реалізує благодійні проекти в сферах: освіти, соціальна допомоги, здоров’я, екології та спорту. Наш пріоритет на сьогодні — допомога дитячим будинкам сімейного типу, але також ми розробляємо і інші проекти, шукаємо можливості залучити міжнародних спонсорів і партнерів. Інший важливий напрямок нашої роботи — розвиток і популяризація благодійності в Україні. Для цього ми створили колекцію добрих справ, яка служить джерелом натхнення і просуває ідею благодійного руху силами нашої благодійної організації.
Благодійна організація «Твій вчинок» небайдужа до проблем оточуючих, тому ми намагаємося застосовувати наші знання і вміння для допомоги тим, хто опинився в біді і потребує підтримки. Ми цінуємо відкрите і шанобливе спілкування і впевнені, що позитивний настрій і довірчі відносини — запорука успіху більшості проектів. Наша громадська організація орієнтується на результат і ми вважаємо, що навіть скромний внесок має величезне значення для досягнення головної мети.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here