Встановлення лічильників гарячої та холодної води

0
606

Комунальні послуги з кожним роком стають все дорожче і дорожче і люди починають масово встановлювати лічильники води, газу, тепла.

У цій статті ми поговоримо про метод економії води, а конкретно про установка счетчиков воды волгоград. Якщо Ви ще не потурбувалися установкою лічильника на воду, то в цій статті Ви можете знайти інформацію, яка допоможе Вам визначитися в питанні встановлювати лічильник води чи ні.

Отже, встановлення лічильника води справді дозволяє в 2-3 рази зменшити витрати на воду, адже без лічильника води платити за воду «по трубі» доводиться цілий рік: їдемо у відпустку, відключають воду на час аварій, ремонтів, на час літньої «профілактики» все одно Ви платите. Крім того, нормативи на воду у нас дуже завищені — на 1-го людини належить 12 кубометрів води за місяць і це при тому, що в середньому, звичайна сім’я з 3-х чоловік в місяць вживає тільки 18-20 кубометрів води. Але про вигоду установки лічильника води можна говорити тільки в тому випадку, якщо число людей, що живуть в квартирі менше або дорівнює числу прописаних або прописаний одна людина, а практично проживає три і більше, то в даному випадку вигідніше платити «по трубі» ніж за лічильником води .

Лічильники води, різновиди

Перед тим, як брати лічильники води, необхідно проконсультуватися з фахівцем, які конкретно лічильники води потрібні для труб у вас вдома або квартирі. Зазвичай, в квартирах встановлюють лічильники 2-ух видів — тахеометричні і електричні.

Тахометрические або крильчасті лічильники води, йдуть на обліку води ще з 19 століття. У базі конструкції тахеометрических пристроїв лежить поміщена в потік води крильчатка або турбинка, яка пов’язана з рахунковим механізмом, що модифікує кількість її оборотів в літри або кубічні метри. Гідність крильчатих лічильників в тому, що для їх роботи не потрібно електроживлення, вони дешево коштують і відрізняються малогабаритними розмірами. Але недоліків у цих пристроїв, мабуть, навіть більше, ніж плюсів. Тахометрические лічильники дуже чуйно реагують на магнітне поле, тому що зовнішній магніт перешкоджаєобертанню — в кінцевому підсумку це призводить до спотворення показань. У процесі використання турбинки забруднюються і зношуються, а, якщо вода дає осад, то це також впливає на показання. Крім того, даний вид лічильників не вважають кількість води при малих витратах.

Крильчасті лічильники води випускаються діаметром до 40 мм включно, а турбінні від 50 до 200 мм, тому в цьому випадку звертається увага на витрату води в трубопроводі. Залежно від цього і ставиться крильчасті або турбінний лічильник води. Також, якщо труби в будинку розміщені вертикально, то і лічильник потрібно підібрати, який найпростіше буде встановити в такому положенні. Але краще всього купувати універсальні моделі лічильників обліку води, які можна монтувати в будь-якому положенні. Так як в більшості будинків існує подача не тільки холодної води, та й спекотною, то і лічильники будуть зовсім різними. Відмінність в тому що, якщо температура води перевищує 40 градусів за Цельсієм, то потрібно встановити лічильник води, зроблений з іншого сплаву. Такий лічильник повинен витримувати до 85 градусів. Якщо ви бажаєте, щоб лічильники води прослужили довше, або хоча б дожили до своєї першої перевірки, яка настає протягом 5-6 років після установки, потрібно захистити їх фільтром. Це робиться для того, щоб убезпечити водоміри від різних забруднень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here