Що таке земельні ділянки? Види земельних ділянок

0
588

Більшість обивателів не зрадив особливого значення поняттю «земельну ділянку». А це є істотним, тому що щоб купить участок на оке недорого потрібно чітко розуміти, до якої категорії земель відноситься ділянку, який дозволений вид використання, чи входить ділянку в межі поселень і т.д. Адже на багатьох землях забороняється будівництво навіть одноповерхового житлового будинку.

Отже, що ж таке земельну ділянку? Земельна ділянка — це обмежена територія, кордони і площа якої чітко визначені і внесені до державного реєстру. Якщо межі ділянки визначені, то можна впевнено реєструвати його в державних органах. До основних властивостей кожної земельної ділянки необхідно віднести: площа, призначення, дозволений вид використання, правовий статус, координати меж, місце розташування, існуючі обтяження.

Які види земельних ділянок існують

Як правило, земельні ділянки розташовуються в дачних селищах на землях сільськогосподарського призначення з дозволеним видом використання «для дачного будівництва». Існують ділянки для «особистого підсобного господарства» (ЛПГ), «селянсько-фермерського господарства» (СФГ), «для садівництва і городництва», «для індивідуального житлового будівництва» (ІЖС) та інші. Детально все це можна вивчити в Законі Московської області «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». Найбільш популярна земля «для дачного будівництва», що має цілий ряд переваг перед іншими.

Фахівці «Обласний Земельної Компанії» при здійсненні операцій купівлі-продажу земельних ділянок докладно роз’яснюють покупцям всі існуючі переваги даного дозволеного виду використання.

Рекомендуємо всім громадянам, які бажають купити земельну ділянку, уважно вивчити і отримати вичерпну інформацію в компаніях з хорошою репутацією.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here