XXVI Чемпіонат Росії з вищого пілотажу

0
590

З 26 червня по 2 липня 2017 року на аеродромі Дракіно проходив XXVI Чемпіонат Росії з вищого пілотажу в класі Як-52 і класі з обмеженнями (Advanced).

Основним завданням чемпіонату був відбір в команди, які представлятимуть нашу країну на майбутніх міжнародних змаганнях — 5-му Чемпіонаті світу з вищого пілотажу на літаках Як-52, який відбудеться з 9 по 16 липня 2017 року на історичному військовому аеродромі Клокова в місті Тула і 10-му Чемпіонаті Європи ФАІ з вищого пілотажу в місті Хотеборш (Чеська Республіка) з 5 по 13 серпня 2017 року.

У чемпіонаті взяли участь спортсмени нашої пілотажної групи, в класі з обмеженнями: Дмитро Самохвалов і Роман Овчинников на літаку Су-31МХ, в класі полет на як-52: Олег Шполянський і Костянтин Боровик на літаку Як-52.

У чемпіонаті взяло участь 19 льотчиків-спортсменів в класі Як-52 і 9 пілотів в класі з обмеженнями. Спортсмени представляли Москву, Санкт-Петербург, Пермський край, Московську, Тульську, Тюменську області.

Погода дозволила розіграти по три вправи з чотирьох можливих в класі літаків Як-52 і в класі з обмеженнями (Advanced). Це дозволило визначити найсильніших на сьогоднішній момент льотчиків-спортсменів країни для представництва на міжнародних змаганнях.

Костянтин Боровик завоював срібло в відомої довільній програмі і бронзу в невідомої програмою №1, а Олег Шполянський взяв бронзу за результатами загального заліку. Обидва спортсмени увійшли до основного складу збірної команди Росії 2017 року класі Як-52 і будуть боротися за титул Чемпіона світу на майбутніх змаганнях в Тулі!

У класі Advanced Самохвалов Дмитро в загальному заліку завоював срібло, а Роман Овчинников бронзу. Тим самим вигравши путівку на майбутній Чемпіонат Європи в Чехії!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here