Таблички на двері

0
241

Красива табличка на двері є найважливішим елементом при формуванні іміджу будь-якої фірми. Вона просто необхідна, оскільки у великих компаніях працює безліч співробітників, а клієнти, які відвідують офісна будівля вперше, повинні зрозуміти, в якому кабінеті знаходяться необхідні їм люди. А офісні таблички немов приходять на допомогу, повідомляючи клієнтам, хто знаходиться за конкретною дверима. Виділяються наступні функції сучасних табличок для офісу:

таблички на дверь залишаються носіями цінної інформації, оскільки на них часто вказуються особисті дані співробітників, до яких відноситься ПІБ посадової особи;
• Красиві таблички можна назвати рекламним елементом, так як на них, крім персональних даних співробітника, розташовується логотип або символ компанії, а також її фірмовий знак, що сприяє підтримці соціального статусу великої компанії.

Сьогодні виробництвом подібних виробів займається безліч фірм, тому асортимент табличок стає дуже широким. Можна замовити настільні, фасадні, офісні таблички, вироби зі змінною інформацією і логотипом. Їх виробництво отримало широке розповсюдження, оскільки такі елементи доносять до відвідувачів потрібну інформацію, а також залишаються невід’ємною частиною піару і реклами.

Виготовлення табличок включає кілька виробничих етапів, а найголовнішим з них є розміщення на її поверхні потрібної інформації. Текст і малюнки найзручніше наносити на такі матеріали, як пластик і латунь, нержавіюча сталь і сплав алюмінію. Найбільш поширені пластикові вироби, так як пластик дуже популярний, а попит на нього пояснюється ідеальним поєднанням якості і ціни. Пластикові таблички відрізняються безліччю переваг, наприклад, на якості готового виробу не повинно відбитися агресивна дія погодних умов.

На відміну від нанесення тексту на вироби з металу, на таблички із пластику можна наносити інформацію без обмежень. Сучасні пластикові вироби красиві і практично невагомі, тому вони кріпляться на дверях кабінетів без особливих зусиль. А клієнту не доведеться свердлити в табличці спеціальні отвори, оскільки виріб кріпиться за допомогою хорошого клею або двостороннього скотча, а яскравий дизайн не позвіліт клієнту пройти повз вашого офісу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here