Готельний сервіс

0
606

Знайти готель в Краснодарі легко. Знайти кращі готелі Краснодара і визначитися з вибором — складне завдання. Погодьтеся, не просто знайти готель, яка одночасно підійде вам до смаку, ціною і зручності!
Готельно-оздоровчий комплекс «Пелікан» — це новий і сучасний готель для тих, хто цінує високий рівень сервісу і власний комфорт. Вам достатньо забронювати номер в Краснодарі, а про все інше — трансфер, харчування, організації дозвілля і навіть візах — подбають наші співробітники!
Тут можна відпочити, провести тривале відрядження або просто зупинитися на вихідні всією сім’єю, прямуючи на чорноморські курорти.

Хочете забронювати номер в Краснодарі для робочого відрядження?

Знаходиться наш краснодар отель сервис біля найбільшого виставкового комплексу «КраснодарЕКСПО» (в 2,2 км), де проводяться всі найбільш значущі заходи провідних підприємств краю!

А для розваги і шопінгу зовсім поруч розташувалися спортивна арена «Баскет-хол» і величезний МЕГАЦЕНТР «Червона Площа» з десятком залів мережі «Кіномонітор»!

Дістатися до центру також не складає великих труднощів — 15 хвилин — і ви на вулиці Червоної — центральній вулиці міста Краснодара!

Чи не плануєте проводити весь час в місті? Ми підберемо і організуємо для вас тур по будь-яким пам’яток Краснодарського краю!

Так, готелів в Краснодарі багато. Але, зупинившись в «Пелікані», ви будете задоволені своїм правильним вибором!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here