Мережа салонів «Білий Діамант»

0
468

«Білий Діамант» сьогодні.
Виробництво компанії «Білий Діамант» знаходиться в ювелірній столиці Росії — в місті Кострома. За більш, ніж 10 років роботи на російському ринку ми відточили свою майстерність і з гордістю пропонуємо свою продукцію. Наші майстри поєднують в своїх творіннях сучасний дизайн і традиції ювелірного справи. Колекції прикрас, створені нами, отримали визнання і популярність не тільки в Росії, але і за кордоном.

Наше завдання — показати таємничу красу рідкісних дорогоцінних і напівкоштовних каменів, обрамлених в золото. Саме тому в ювелірних виробах від компанії «Білий Діамант» все найпрекрасніші камені!

Технологічний процес виробництва відпрацьований до досконалості, тому в наших прикрасах немає місця шлюбу. Кожне наше виріб — це результат праці згуртованої команди висококласних фахівців компанії «Білий Діамант»: ініціативного керівництва, досвідчених художників, талановитих 3D-модельєрів, ювелірів-майстрів, геммологов і багатьох інших. Стоимость обручальных колец из белого золота можна подивитися на нашому сайті white-diamond.ru.

Мережа салонів «Білий Діамант» на сьогоднішній день включає в себе 4 магазини в Санкт-Петербурзі в форматі торгових центрів. Приємна цінова політика, а також система бонусів і знижок, розроблена спеціально для вигоди покупців, дозволяють зробити придбання ювелірних прикрас в наших салонах істинним задоволенням. Саме тому магазини «Білий Діамант» з перших днів завоювали серця жителів північної столиці.

«Білий Діамант». Корпоративні цінності.
Ведучи бізнес по стандартам якості і керуючись чіткими принципами відповідальності, ми ділимося знаннями і досвідом з зацікавленими в цьому людьми, ми намагаємося поліпшувати якість життя людей і нести їм красу і впевненість.

Ми працюємо, щоб Ви могли підкреслити свою індивідуальність.

Ми працюємо, щоб Ви могли придбати справжні цінності.

Ми працюємо, щоб Ви могли нагородити себе або своїх близьких і друзів.

Ми з ювелірної точність комбінуємо сучасні технології та досвід, поєднуючи надійність нашого обладнання з якістю продукції та сервісу. Ми створюємо для своїх покупців якісні ювелірні вироби, виконані в актуальному дизайні. Ми дорожимо відносинами з нашими покупцями, допомагаємо їм розвиватися, підтримуємо їх, ділимося досвідом і знаннями.

«Білий Діамант» завтра!
Компанія «Білий Діамант» з упевненістю дивиться в майбутнє! Відкриваючи нові горизонти, ми плануємо розширювати мережу магазинів, шукати нові рішення, зберігати ювелірні традиції, застосовуючи в роботі кращі з них, і при цьому вносити новизну і сучасність. Наші співробітники сьогодні і завжди будуть докладати всіх зусиль, старання і досвід, щоб асортимент ювелірних виробів і якість обслуговування клієнтів завжди відповідало найвищому рівню.

Зростання числа різних видів, індивідуальний підхід до кожного покупця, конкурентні ціни — візитна картка «Білого Діаманта» сьогодні, завтра і завжди! Ласкаво просимо в світ розкоші, блиску коштовностей і витонченого смаку!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here