Розрахунок митної вартості

0
495

Вивізне мито: що це таке і як «працює»? Коли вам можуть знадобитися професійні послуги митного представника (брокера)? У цій статті ми якраз-таки і спробуємо знайти відповіді на всі зазначені питання. Вам же залишиться тільки отримати гідний результат і насолоджуватися ним.

ЯК ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ РОЗМІР СТАВОК НА вивізного мита

расчет таможенной стоимости здійснюється з урахуванням ряду факторів: країна походження продукції, існуючі ставки і вимоги, наявність або відсутність спеціальних умов і «пільгових» тарифів, визначення митної вартості товарів, що ввозяться.

У Росії ставки розглядають і формують спочатку в комісії Мінфіну. Після цього рішення комісії Мінфіну необхідний зафіксувати постановою Кабміну. Далі необхідно внести відповідні зміни до Митного тарифу РФ, вказати терміни вступу в дію.

ЩО ТАКЕ «СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ» ДЛЯ вивізного мита

Як встановлюється розмір ставок на вивізне пошлінуСпеціальнимі умовами вважають не тільки персоніфіковані квоти. У законодавстві є і ряд інших: сезонні, компенсаційні, захисні, антидемпінгові і інші. Кожна з них використовується для певної мети.

ВАЖЛИВО!

Наприклад, якщо ви хочете ввезти в країну 500 кг білого шоколаду, то в такому випадку розрахунок вартості буде здійснюватися на основі:

Коду ТН ЗЕД 1704903000.
Відсутність спеціальних умов.
Базовою встановленої мита в 12% (при цьому в законодавстві чітко обмовляється, що мінімум — 0,12 євро за 1 кг).
Як підсумок — близько 1 000 доларів за ввізним митом. Вартість відзначити, що важлива країна, з якої ми будемо ввозити продукцію:

Якщо з Азербайджану, то мито нульова.
Якщо з Китаю, то доведеться заплатити 90 доларів за партію.
Якщо з Іспанії, то доведеться віддати 120 доларів за партію білого шоколаду.
Митне оформлення вантажів має бути правильним, щоб вам не довелося витрачати час через простої або ж через інші проблеми.

ВАЖЛИВО!

До митних платежах також відносять ті пені і штрафи, які вам нарахують в зв’язку із затримками поставки, в зв’язку з ухиленням від сплати та іншими порушеннями. Саме з цієї причини краще 1 раз звернутися до знаючих фахівців, ніж потім переживати через зрив термінів постачання, через зайвих платежів і штрафів (та й репутацію компанії в очах митних органів ніхто не відміняв).
Сплата здійснюється шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок. Можна вносити гроші як готівкою, так і безготівковим шляхом. При внесенні оплати необхідно буде вказати вид вашої мита або іншого митного платежу. Вам повинні видати документ, який буде підтвердженням сплати (другий примірник обов’язково залишається у співробітника митного органу). Декларацію ви має право подавати ще до моменту оплати митних платежів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here