Яндекс Директ для бізнесу

0
400

Яндекс Директ для бізнесу — повний контроль продажів в Інтернеті

Яндекс Директ — ідеальний майданчик для розміщення реклами на просторах Рунета. Щодня цю мережу відвідує понад 5 мільйонів користувачів в Росії та інших країнах СНД, тому частотність показів релевантних оголошень досить висока.
Фактично Яндекс Директ — це віртуальний менеджер, який допомагає вам шукати нових клієнтів і, таким чином, збільшувати кількість проданих товарів і послуг.

Реклама Яндекс Директ: переваги просування

Низька собівартість. Мінімальна ціна переходу состовляет 30 копійок. Ви оплачуєте тільки кліки, за покази оголошень гроші не знімаються.
Сегментація бізнесу. Робота тільки з цільовою аудиторією.
Зручна фішка — регіональний таргетинг. Показ оголошень лише в заданих регіонах, наприклад, в Москві або Єкатеринбурзі.
Оперативність і рентабельність. Відразу після запуску кампанії ви отримуєте трафік і цільові дзвінки / заявки, аби окупити витрати.
Прозорість фінансових звітів. Щоб дізнатися, на що були витрачені гроші, досить переглянути статистику. Якщо ви шукаєте настройка яндекс директ заходьте на сайи direct-up.ru.

Налаштування Яндекс Директ: грамотна «кухня» від Direct-UP

Організація маркетингової кампанії в Яндекс Директ починається зі знайомства з просуваються сайтом: його розділами, вмістом, унікальним торговим пропозицією. Структура сайту, як і його контент, повинні бути впорядковані не тільки візуально для відвідувачів, але і для пошукових машин. За результатами аналізу сайта готується MindMap-карта.
Карта лягає в основу просувається ресурсу і є ядром семантичного хмари. З усієї кількості отриманих просуваються фраз виділяються групи за ступенем відповідності різним гілкам сайту, а також ступеня близькості до конверсії.
Для успішного просування сайту ми збираємо повну семантику для обраного сайту або його розділу (якщо на сайті кілька розділів). Редактор прибирає нецільові фрази і результат фільтрації надається замовнику на узгодження. Далі для фраз або груп фраз готуються максимально привабливі оголошення:
Оголошення містять довгі заголовки
Текст оголошення містить:
Call-to-action;
Швидкі посилання і уточнення максимальної довжини;
Видима посилання відповідає запиту.
Додатково до фраз на пошуку готуються рекламні кампанії в РСЯ і ретаргетінг для різних рівнів воронки продажів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here