выключатели концевые

0
552

При монтажі електромереж для обладнання великих виробництв, необхідно спиратися на багато існуючих норми безпеки. Вибираючи з представлених сьогодні на ринку комплектуючих для електрощитового і промислового устаткування, таких як кулачкові перемикачі, пости ревізії, пульти управління, кнопки натискні, кінцеві вимикачі, тельферние пульти, необхідно переконатися, чи відповідають вони існуючим вимогам щодо забезпечення надійності і захисту, а також наскільки їх просто використовувати при монтажі електромереж.

При необхідності дистанційного керування електорооборудованіем, а також для забезпечення роботи цього обладнання в жорстких умовах, використовують концевой выключатель , призначений для переривання електричного кола живлення і зупинки руху механізмів в разі контакту з обмежувачем.

Основна особливість сучасних концевых выключателей — багатофункціональність, компактність, надійність і простота при монтажі та застосуванні. Будучи досить універсальним пристроєм, конечный выключатель використовують як для постійного, так і змінного струму.

Концевой выключатель не потребує додаткового захисту, оскільки надійно захищений від попадання води і здатний в працювати в різних екстрених ситуаціях. Це дуже зручно, якщо обладнання розміщено в приміщеннях з підвищеною вологістю, що часто буває або через недоліки самого приміщення, або з технологічних причин, наприклад, при виробництві напоїв або деяких продуктів харчування.

выключатели концевые є базовим вимикачем електромережі, який надійно захищений від впливу не тільки води, але і від впливу практично будь-яких зовнішніх сил — бруду, масла, а найчастіше холоду і корозії.

Вибір певної моделі концевого выключателя безпосередньо залежить від умов і необхідного ступеня захисту. Для деяких видів виробництв цілком підійдуть малогабаритні концевые выключатели в пластмасовому або алюмінієвому корпусі.

Застосування в потенційно небезпечних зонах і на виробництвах, які пов’язані з видобутком і транспортуванням газу або нафти, хімічних і нафтопереробних заводах, в гірничодобувній, нафтопереробної, оборонної, металургійної, машинобудівної та целюлозно-паперової промисловості, необхідно застосовувати більш захищені моделі концевых выключателей. Корпус для цих моделей зазвичай виконують з алюмінієво-кремнієвого коррозионностойкого сплаву, що дозволяє захистити кінцевий вимикач не тільки від вологи і бруду, а й від парів сірководню і соляної кислоти, бути стійким до сольового туману або іншим їдким хімічних речовин.

Так, для забезпечення точності управління і безпеки функціонування, сучасні гідросистеми підйомного обладнання крім клапанів, що підтримують тиск масла в насосі, оснащують концевым выключателем, що включає гальмо лебідки стріли, коли вона досягає певної висоти підйому. А на підприємствах нафтопереробної, нафтової, газової та хімічної промисловості концевой выключатель забезпечує дистанційне керування засувками трубопровідної арматури.

Вибираючи концевой выключатель потрібно розуміти, що це один з основних функціональних вузлів механізму дистанційного управління електромашин, який забезпечує надійність роботи елементів мережі і, в кінцевому підсумку, є наріжним в безперебійній роботі всієї системи в цілому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here