Компанія ТОВ «ЛАРН 32»

0
593

Компанія ТОВ «ЛАРН 32». Виробництво обладнання для ліквідації аварійних розливів нафти.

Як виробник і комплексним постачальником обладнання ЛАРН, наша компанія з травня 2014р уклала договір про співпрацю з АНО ДПО «Навчальний центр« Екоспас », що дозволяє виробляти навчання і атестацію рятувальників і аварійно-рятувальні формування.

Споглядаючи дороги вдосконалення техніки ЛАРН, була зібрана команда фахівців, які ставили перед собою задачу створити вироби максимально відповідні вимогам споживачів, що володіє ергономікою, високою продуктивністю і надійністю, і має в собі всі особливості експлуатації.

Асортимент нафтозбирального обладнання від компанії ЛАРН включає в себе порогові нефтесборщики, олеофільние скімери, вакуумні установки, а так само відкачують головки, з можливістю їх використання, як з нафтозбиральних обладнанням, так і окремо. Сепаратори нафту-вода дозволяють відокремлювати безпосередньо на місці аварії воду від нафтопродукту.

Каркасні і секційні резервуари є швидко, мають мінімум деталей, що дозволяє їх швидко монтувати в аварійних ситуаціях без застосування інструменту.

Компактні і надійні утилізатори Факел-60 стануть в нагоді для спалювання відпрацьованого сорбенту, нафтових відходів і ТПВ.

Шанцевий Іскробезпечний інструмент незамінний при ліквідації аварійних розливів нафти і виготовляється різної конфігурації та призначення.

Продукція поставляється як окремо, так і комплектами, зібраними в комплекси ЛАРН.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here