Свадьба в шатре

0
542

ВИДИ ШАТРОВ:

СТАЦІОНАРНІ Шатри
переносні шатри
Місце їх локації не змінюється. Вони встановлюються в теплу пору року на території ресторанів, ресторанних комплексів, готелів, садиб та ін. Як правило, при таких шатрах сформована своя команда весільних підрядників, до яких при бажанні ви можете звернутися. Йдеться про ресторанне обслуговування, флористів, оформлювачів і т.д.
— ті, які встановлюються в обраному вами місці. Багато при виборі весілля в шатрі керуються саме цією можливістю і вибирають шатри на весілля з метою провести банкет там, де хочеться саме їм: в парку, на березі річки, на території маєтку або садиби, і навіть в чистому полі. Всі шатри швидко збираються і встановлюються навіть на землі і траві.

ПРИ ВИБОРІ шатра для ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЛЯ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПОСЛУГ ДОСВІДЧЕНОГО ОРГАНІЗАТОРА, ОСКІЛЬКИ ВИ можете зіткнутися з труднощами, властивими саме весіллям у шатрах. Якщо ви шукаєте свадьба в шатре заходьте на наш сайт www.chenonceau.ru нащі фахівці з радістю вам допоможуть.

Безсумнівним плюсом ВЕСІЛЛЯ в шатрах

Тільки уявіть: теплий літній вечір, свіже повітря, навколо зелень, поруч парк для прогулянки, річний шатер, в якому у вас відбудеться весільний банкет, гості, що гуляють по території, а можливо ще й наявність водойми. Все це є безсумнівними плюсами
ПРИ ПРОВЕДЕННІ ВЕСІЛЛЯ до шатрів СТВОРЮЄТЬСЯ
ОСОБЛИВА АТМОСФЕРА ТОРЖЕСТВ — ВСЕ ДЛЯ ВАС, І ВСЕ НАВКОЛО ВАС.

Чи варто говорити про те, що сучасні шатри комфортні? Їх оснащують кондиціонерами, а на випадок прохолодного вечора — навіть обігрівачами.
Також вони досить надійно, оскільки водонепроникні, вогнестійкі і їм не страшний навіть сильний вітер.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here