Высотная уборка

0
445

Зовнішня высотная уборка
Фасад складається зі стін, вікон, декоративних елементів, рекламних вивісок, підсвічування, елементів охоронних систем та ін. З усім цими елементами працюють промислові альпіністи, так як часто до фасаду доступ можливий тільки методом канатного (мотузкового) доступу, який включає в себе:

Фасад будівлі, в тому числі скління (наприклад алюкобонд). Дана послуга підійде будь-якому власнику будівлі або орендарю. Ми працюємо з будь-якими поверхнями і типами забруднення.
Похилі і прямі даху. Очищення дахів є всесезонной послугою, яку ми надаємо на похилих і прямих поверхнях. Дана послуга включає в себе повний комплекс заходів безпеки на висоті і на поверхні землі. Нашими співробітниками буде організована зона відчуження з сигнальним парканом і максимально швидка высотная уборка снігу промисловими альпіністами, а так само высотная уборка сміття.

Декоративні елементи будівлі
Рекламні конструкції знаходяться не тільки на фасаді будівлі, а й на даху
высотная уборка фасаду будівлі буває так званий — післябудівельного, і щорічна (поточна). Для того щоб підтримувати фасад будівлі в хорошому стані, його необхідно (навесні і восени) мити двічі на рік. Особливо це необхідно для будівель, які розташовані поруч з автомобільними дорогами.

Внутрішня высотная уборка.
Мийка і знепилювання підстельового простору. Чи можна застосувати при планових очистках, підготовці до установки устаткування, фарбування, підготовці до святкових заходів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here