Електрогенераторы цена

0
560

Як вибрати електрогенератор: потужність

Потужність — перше, на що слід звертати увагу. Генератор оптимальної потужності забезпечить подачу електричної енергії належної якості з відхиленнями основних характеристик в допустимих межах. Щоб визначити необхідне значення, оцініть споживану потужність всіх пристроїв, які потрібно забезпечити електроенергією.

Електрогенератор працює на газі переважно
використовується для стаціонарного застосування
Споживачі електричної енергії створюють для електрогенератора активну і реактивну навантаження. Активну дає обладнання, яке при запуску споживає стільки ж, скільки і під час роботи (освітлювальна та обігрівальне техніка). Для розрахунків потужність цих пристроїв підсумовується, дізнатися потужність кожного електроприладу можна в його паспорті або на сайті компанії-виробника.

Побутові прилади, в конструкцію яких входять електромагнітні котушки і конденсатори, створюють реактивну навантаження. Хорошим прикладом такого приладу є холодильник, мікрохвильова піч, принтер. Якщо ви шукаэте электрогенератор цена заходьте на наш сайт jt-marine.ru і обирайте те що потрібно саме вам.

Зручно використовувати наступне емпіричне правило. Якщо використовується електрогенератор синхронного типу, то його потужність повинна на 1/3 перевищувати сумарну активну потужність всіх одночасно працюючих від генератора приладів. Потужність електрогенератора асинхронного типу повинна перевищувати сумарну активну навантаження споживачів енергії на 2/3. Дотримання цього правила забезпечить надійне електроживлення, а також гарантує працездатність генератора і підключених до нього приладів.

Електрогенератори синхронного типу є найбільш переважними для побутових цілей. Вони стійкі до короткочасних перевантажень і забезпечують високу стабільність вихідної напруги, незалежно від роботи двигуна. З іншого боку, вони порівняно дороги і вимагають більш частого обслуговування. Синхронні генератори можна використовувати для живлення електричних інструментів, але для живлення зварювальної апаратури краще придивитися до спеціально призначеним для цього моделями.

Генератори асинхронного типу конструктивно прості, дешеві і компактні. Конструктивні особливості дозволяють надійно захистити їх від попадання вологи і пилу. Але вони менш стійкі до перевантажень і забезпечують менш стабільну напругу на виході.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВысотная уборка
Следующая статьяНива шевроле

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here