Проблесковые маяки и мигалки

0
934

Проблискові маяки на автомобілі (автомобільна мигалка) — спеціальний світловий предупареждающій сигнал, який найчастіше встановлюється на дах кузова автомобіля. Існують проблискові вогні різних кольорів. Відповідно, і рівень пріоритетності та допуску у них різний. Сині маячки встановлюються на автомоібілі швидкої допомоги, поліції, МНС, різних спецслужб. І тільки вони мають право застосовувати в дії світлові сигнали синього кольору. Синій проблиск є знаком пріоритету на дорозі, і за ігнорування цих сигналів можуть послідувати серйозні санкції з боку співробітників ДІБДР. Що стосується самих співробітників ГИБДД, то вони (ДАІ, в тому числі і ВАІ) спільно з синім проблисковим сигналом можуть використовувати червоний проблисковий сигнал.

Жовті (помаранчеві) проблискові маяки використовуються спецтехнікою (таким як дорожні машини, комунальні служби, екскаватори, грейдери та інше), евакуаторами і фурами, вантажними автомобілями, що перевозять негабаритний і небезпечний вантаж. Легкові авотмобілі, тобто звичайні пересічні мешканці так само мають право використовувати проблискові маяки жовтого кольору. Однак слід пам’ятати, що маяки проблискові жовтого кольору ніяких пріоритетів на дорозі не дають. мигалка купить можна на нашому сайті spezautoelectrika.ru.

Єдиною перевагою жовтих проблискових мигалок є те, що він транспортні засоби, на які вони встановлені, можуть відступати від встановлених правил дорожнього руху (і то, лише в деяких випадках), а інші учасники повинні їм не заважати.

На нашому сайті представлені проблискові маячки і світлові балки жовтого кольору різних варіантів конструкцій. Будь ласка, ознайомтеся, які бувають мигалки, чому працюють, як встановлюються, яка область застосування. Телефонуйте і замовляйте саме ту, яка потрібна Вам. Якщо ж у Вас виникли якісь питання, зателефонуйте нашим менеджерам. Досвідчені фахівці дадуть Вам всю необхідну інформацію про автомобільні мигалками і допоможуть зробити правильний вибір.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяНива шевроле
Следующая статьяФахверк проекты

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here