Фахверк проекты

0
544

Особливості технології фахверк
Будівництво за технологією фахверк проекты користується у сучасних любителів заміського життя великою популярністю. Фахверковий будинок являє з себе витончену і гармонійну композицію, яка поєднуватиме дерево, скло і камінь. Зовнішній вигляд такого будинку завжди оригінальний і пізнаваний. Будинок відрізняється високими експлуатаційними якостями, довговічний, швидко зводиться. Ці факти є основними для багатьох замовників при виборі матеріалів і методу зведення дачного будинку або особистого котеджу.

Будівництво будинку за методом фахверк проекта починається так само, як і будь-якого іншого будинку з закладки фундаменту. Основою майбутньої будівлі є заливний армований моноблочний фундамент. Глибину і інші розміри прораховують проектувальники з урахуванням якості ґрунтів, конструктивних особливостей будівлі.

Для зведення фахверк проекта будинку потрібні балки з соснових дерев. Створення каркаса проводиться строго відповідно до проектної документації, в якій прораховується несуча здатність будівлі і можливі ухили. Стіни при такій технології не є несучими, а тільки розділяють простір на кімнати. Матеріал, з якого створюються стіни, може бути легким і недорогим. Якщо ви шукаєте де можна подивитися фахверк проекты заходьте на наш сайт www.indivi-dom.ru і обирайте свій проект.

Особливі умови, які відводяться фундаменту при будівництві за технологією фахверк не настільки жорсткі як при використанні інших технологій. Завдяки тому, що каркас будівлі досить легкий і стійкий, допускається використовувати мелкозаглубленний фундамент. Фахверковий будинок має легкі і жорсткі стіни, які з’єднуються між собою шипами, металевими скобами і пластинами. Нижня частина каркаса будинку кріпиться до фундаменту анкерними болтами, проводиться надійна гідроізоляція, і нижня частина будівлі покривається пінополістиролом для утеплення і запобігання вогкості. В результаті будівля відрізняє легкість і витонченість конструкції.

Будівництво за технологією фахверк допускає використання різного матеріалу для заповнення осередків фахверкової конструкції. Внутрішні стіни заповнюються спеціальними теплоізоляційними і пароізоляційними плитами з використанням тонкого шару алюмінію. Це робиться для запобігання попадання вологи всередину приміщення. Всі стіни шпатлюются, відшліфовуються і декоруються з будь-якого відомого способу на вибір замовника. Для розробки інтер’єру можливе застосування будь-якого відомого стилю, що застосовується в житловому будівництві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here