Чип тюнинг автомобиля, удаление клапана EGR

0
616

Клапан ЄГР: отключение
У сучасних машинах використовується система рециркуляції вихлопних газів-ЄГР. Ця система потрібна для зниження кількості оксидів азоту в вихлопних газах. Це відбувається за рахунок того, що частина відпрацьованих газів повертаються в вихлопної колектор і задіюються заново.
На жаль, в більшості випадків клапан ЄГР погіршує динаміку автомобіля і приводить до підвищеного зносу елементів поршневої групи. Тому багато водіїв його просто відключають.
Після отключение егр клапана тяга автомобіля стає краще, вихлоп чистіше, а в двигун перестає потрапляти сажа.
Наші автосервіси розташовані в Москві. Виберіть зручний автосервіс і приїжджайте! Наші майстри поліпшать характеристики Вашого авто.

Сама процедура чіп тюнінгу авто в середньому займає кілька годин. Її дія зводиться до зміни стартових налаштувань ЕБУ двигуна або ж повної і новою прошивкою, що дозволяє значно підвищити базовий ресурс. Оптимізація заводських установок, і приведення їх до спільного знаменника дозволяють істотно розігнати движок, і навіть зробити дохлої авто гоночним болідом. Так у випадках з атмосферними двигунами, і навіть не зовсім новим авто є можливість за рахунок чіп тюнінгу вичавити додаткові 15-20% прихованих ресурсів, що не так уже й погано. Ця опція буде також особливо актуальна для машин забезпечених турбокомпресором, і після апгрейда можна підвищити потужність на цілих 30-40%. Ви тільки задумайтеся: було 150 к.с., а стало 180-190. Казка, та й годі, а що саме приємно її можна втілити в реальність.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДымник на трубу
Следующая статьяПрокат авто

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here