Прокат авто

0
695

Прокат автомобілів
Прокат і оренда легкових автомобілів без водія і з водієм для супроводу весіль та урочистостей є спеціалізацією компанії «naprokat78.ru». Почавши свою діяльність в 2007 році ми спеціалізуємося на короткостроковій і довгостроковій оренді легкових авто.

Надавані послуги прокат авто

Прокат авто фізичним і юридичним особам;
подача автомобіля за вказаною адресою.
Тимчасова відсутність власного автомобіля це не привід відмовлятися від цікавих поїздок, втрачати час в громадському транспорті або в очікуванні таксі. За бажанням, орендований автомобіль буде доставлений нашим водієм за вказаною адресою. При необхідності він може бути укомплектований дитячим кріслом, навігатором і антирадаром.

Широкий вибір машин які можна взяти в прокат

Якщо Ваш транспортний засіб знаходиться в ремонті, або не відповідає цілям поїздки, то звертайтеся до нас в прокат авто . У нашому парку представлений широкий вибір машин, де Ви зможете підібрати найбільш оптимальну модель. На наших автомобілях немає реклами, наклейок і логотипів вказують на приналежність до автопрокату. Оплату можливо зробити готівковим і безготівковим розрахунком.

Іномарки і вітчизняні

Зараз у нас понад 50 автомобілів різних класів, в основному іномарки, також є автомобілі вітчизняних виробників. На даний момент компанія «naprokat78.ru» є лідером в сфері прокату автомобілів.

Наш широкий асортимент дозволяє вибрати саме той автомобіль, який буде повністю відповідати Вашим індивідуальним смакам і потребам!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here