Аренда серверов

0
499

Інженери INTERSET знаходяться на робочих місцях цілодобово для забезпечення безперебійної роботи всіх наявних виділених і віртуальних серверів. Для клієнтів призначене просте і зрозуміле програмне забезпечення, покликане полегшити управління сервером. Клієнти самостійно, без нашого втручання, можуть управляти своїм сервером в будь-який час. Ми подбала про автоматизації всіх процесів.

Все обладнання знаходиться в нашій власності і запускається автоматично,і якщо ви шукаєте аренда серверов заходьте на наш сайт interset.pro, під безперервним контролем тільки акредитованих фахівців. Аренда серверов vps і виділених серверів в Європі підійде для тих, хто хоче мати повну незалежність і найповнішим доступом.

Крім великого вибору по оренде серверов і високою їх надійності, на додаток наших переваг входить те, що виділені сервери підключені до порту 1 гігабіт, який можна розширити до гарантованих 10 гігабіт. Більш того, трафік повністю безлімітний, як вхідний так і вихідний … В даний час ми пропонуємо орендувати віртуальні і виділені сервери в європейському дата-центрі. На сервері в Німеччині і vps в Голландії допускається розміщення кіно сайтів, сайтів для дорослих і т.д … Дізнатися більш детальну інформацію про оренду наших серверов ви завжди зможете у наших менеджерів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here