Барные стулья купить спб

0
1035

При виборі меблів завжди хочеться щось особливе стильний і зручний. Зверніться до нас, і ви можливо знайдете те, що шукали. Виготовляємо барных стульев за індивідуальними проектами, знаходимося в Санкт-Петербурзі, здійснюємо відправку в регіони.
На одній нозі або на чотирьох, з сидінням або без, з дерев’яним або м’яким сидінням, низькі високі або дуже високі.

Ковані барные стулья (від 3500) руб -отрісуем три-чотири варіанти, дерев’яні (від 5000) рублів, стільці для бару класичного стилю (на чотирьох ногах) від 3000 руб. Можемо запропонувати варіанти комплектів стільця і ​​барної стійки з подстольем ..

І кілька слів про його величність барные стулья купить спб.
Кухня — це місце, де ми буваємо чи не найчастіше. Воно (місце) має бути зручно, функціонально, ну і бажано, щоб радувало око. Останнім часом при розробці дизайну кухонного приміщення досить часто стали використовувати барну стійку з барными стульями, предметами інтер’єру, які прийшли з кафе і барів.

В силу того, що наша компанія спеціалізується на постачанні та виробництві меблів для барів, кафе і ресторанів, в нашому асортименті так само є широкий асортимент цих зручних і популярних меблевих виробів. Ну а раз це так, дозвольте пару слів сказати як про особливості барных стульев, так і про те, на що потрібно звернути увагу при їх купівлі.
Перше, про що потрібно подумати це висота барного стільця. Стільці можуть бути:
-Низьке з висотою стільця 750 мм
-Висока з висотою 850 мм
-Дуже високими з висотою 950 мм

Якщо брати такий параметр барных стульев, як висота, основна маса виробників випускають низькі стільці, зрідка високі. Дуже високі барные стулья зазвичай виготовляються під замовлення спеціалізованими фірмами. Наша компанія є однією з таких фірм, яка може запропонувати вам виготовлення барных стульев під ваші вимоги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here