З Туреччини можна відвідати 5 грецьких островів за спрощеною візі

0
369

В період з 7 червня по 30 вересня 2013 року російські туристи знову зможуть відвідати острівну Грецію за спрощеною процедурою отримання візи. Режим буде діяти тільки для туристів, що перебувають на острови з території Туреччини.

Нагадаємо, вперше спрощений візовий режим з островами був введений Грецією в літньому сезоні 2012 року. Туристам не потрібно було попереднього оформлення візи, так як вона вклеивалась їм у паспорт безпосередньо після прибуття на острів і коштувала 35 євро.

У нинішньому сезоні, за даними туроператорів, для отримання острівної грецької візи потрібно буде надати копію першої сторінки закордонного паспорта, квитки на пором в обидва кінця, два кольорових фото, копію ваучера та авіаквитків, а також заповнити анкету (в порту). Турист також повинен сплатити 35 євро за оформлення візи. Віза дійсна протягом 15 днів.

З Туреччини туристи можуть відправитися на острови Греції через турфірми або самостійно без їх участі: віза буде ставитися в морському порту.

Для самостійних туристів буде організована окрема черга, час перебування в якої займе більш тривалий час, ніж в черзі в організованих туристів, документи яких заздалегідь вже підготують фірми.

Головне пам’ятати, що відвідати острови Греції без візи можна тільки туристам, відпочиваючим на території Туреччини. Також туристам заборонено відвідувати материкову частину Греції за отриманими на островах дозволами на в’їзд.

Вже були в Туреччині і Греції? Хочеться чогось новенького? Спробуйте відпочинок в Кенії від компанії Санрайз Тур і нові відчуття Вам гарантовані. Ціни на тури в Кенії з Москви зараз невисокі, тому майже кожна сім’я з середнім достатком може дозволити собі таку подорож.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here