Масаж

0
749

Эротический массаж — один з найулюбленіших масажів в світі. Його призначення полягає в релакс всього тіла, їх підносили в найкращих східних традиціях. Робиться він, наскільки зрозуміло з назви, не тільки руками — в процесі задіяно все тіло.

У боді масажу давнє коріння, але запам’ятовуються надовго техніки до теперішнього часу дожили майже незмінними. За східними традиціями, чоловік — бог, цар, а жінка — вірна, покірна слуга. Як передбачає давньосхідних підхід, починається все з класичного розслабляючого масажу. Жінка повільно змащує аромамаслами власне тіло і тіло чоловіка. Далі йде основна складова церемонії.

Боді масаж в класичному підході не має відношення до сексу або еротики. Вважається, що на тілі є певні лінії. З’єднуючись один з одним, вони утворюють енергетичні вікна, які і повинен розкрити масажист. Невірно виконаний масаж закриває ці вікна для потрапляння в них космічної енергії.

Про боді масажі чули багато, проте мало хто правильно уявляє, як відбувається процес. Вперше даний масажне мистецтво сприйняли як подарунок долі народи Азії, зокрема, тайці. Спочатку боді масаж використовували лише як варіант оздоровлення. Для освоєння техніки масажисти ходили до викладачів, і ті давали інформацію про певні точках тіла. Завдяки впливу на них людина стає більш витривалим, здоровим. Але такий ефект можливий, якщо все зроблено правильно. Погано виконаний боді масаж для чоловіків принесе больові відчуття, послабить здоров’я.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here