Грузові контейнерні перевезення

0
467

Грузові контейнерні перевезення УкрКитай Логистика http://www.ukr-china.com/uslugi/kontejnernyie-perevozki в усьому світі вважаються одним з найбільш зручних і в той же час доступних за ціною способів доставки, причому як для юридичних, так і для фізичних осіб. Таким чином можна транспортувати будь-які обсяги товарів по морю, повітрю і ж / д-шляхах. Однак найбільш поширена контейнерна доставка вантажів автомобільним транспортом.

У будь-якому випадку ця логістична послуга користується великою популярністю за рахунок таких переваг, як:

Оперативність. Транспортні контейнерні перевезення вантажів на увазі спрощену систему узгодження відправлення з адміністрацією портів, аеропортів, ж / д-станцій, а також пропускних пунктів. Це безпосередньо впливає на швидкість доставки.

Безпека. Контейнерні вантажоперевезення, особливо якщо вони здійснюються автомобільним транспортом, не вимагають великої кількості вантажно-розвантажувальних операцій. І навіть при переміщенні вантажу товар знаходиться під надійним захистом. Сам контейнер в цьому випадку виступає в ролі надійної жорсткої упаковки.

Універсальність. Організація перевезення контейнерів автомобільним транспортом однакова як по Росії, так і по всьому світу. Для зручності була введена міжнародна стандартизація габаритів і лінійних розмірів даного виду навантаження. Тобто, якщо ви захочете відправити контейнер в іншу країну, у перевізника не виникне ніяких проблем з навантаженням, розвантаженням і кріпленням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here