Харчові барвники

0
1024

Кондитерські вироби повинні бути не тільки смачними, але і красивими. Щоб надати їм привабливого і більш апетитний зовнішній вигляд, використовують різні елементи декору, в тому числі і харчові барвники. Вони значно розширюють можливості кондитерів при створенні солодких шедеврів.

Харчові барвники https://la-torta.com.ua/catalog/kraski-Foof-Colours-1491 безпечні, і повністю готові до застосування. Барвники можна наносити зверху на готову поверхню (ідеально на мастику або марципан), додавати в тісто або в мастику.

Для роботи з сухими харчовими барвниками, вам знадобиться попередньо розчинити їх у воді до потрібної концентрації. Гелеві харчові барвники вже повністю готові до застосування. Однак, для отримання різних кольорів і сумішей, краще вибирати порошкові харчові барвники, так як їх структуру можна регулювати самостійно.

Інтернет-магазин la-torta пропонує широкий асортимент харчових барвників з доставкою і по всій Україні. Купити порошкові харчові барвники Амерііколор ви можете прямо зараз!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here