Еро масажу для чоловіків

0
621

Наш салон еро масажу moulin-rouge пропонує найширший набір програм відпочинку. Ти можеш віддатися в руки своїм завойовниці добровільно або спробувати проявити опір в БДСМ-форматі. В арсеналі наших красунь класичні європейські та східні техніки фізіологічних впливів, психологічна зброя індивідуального ураження у вигляді стриптизу і піп-шоу та інші військові хитрощі досвідчених штурмовиків чоловічих сердець. Якщо стандартні схеми ведення бою тебе не влаштовують, склади свій план постільних дій.

Еротичний масаж — це не просто на ліжку повалятися! Це серйозний захід, так що готуйся. Перед відвідуванням нашого салону тобі слід пройти інструктаж. Перше: ти приходиш сюди, щоб відірватися. Ти повинен викладатися в відпалі на 100%! Друге: ми чекаємо від тебе яскравого вибуху, і добре зарядимо твоє знаряддя. Так що будь готовий до сильного залпу! Якщо треба, можемо і перезарядити … Третє: ми хочемо знати все твої брудні мислішкі. Якщо сам не розкажеш про пустотливих фантазіях, ми будемо катувати тебе, поки ти не розколеш!

«Moulin-rouge» — це заклад для чоловіків. Але ми не кинемо бойову подругу без сексуальної допомоги! Дівчатка! Приходьте до нас на массажик. Ми вміємо таке, що вам і не снилося. Заглядайте в гордій самоті, девичником або зі своїм генералом — будемо раді вас здивувати і потішити. Поніжитися в лазні і погладив, де приємно. Масажистки салону відмінно знають розташування всіх «червоних кнопок» як на тілі чоловіків, так і жінок. Так що запускаємо в космос всіх!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяХарчові барвники
Следующая статьяТатуировки

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here