Лечение бронхита

0
766

Артепін в лікуванні хворих на хронічний бронхіт.
«Артепін» є — натуральним протизапальну і антибактеріальну препаратом на основі ефірних масел рослин, які ростуть в Казахстані. Він позбавлений недоліків стандартних антибіотиків: не викликає резистентності (звикання), знищує патогенну флору, підвищує імунітет, зберігає мікрофлору кишечника.

Унікальні властивості Артепіна вже були підтверджені в лікуванні туберкульозу легенів (він ефективний і відносно мікобактерій туберкульозу). Ми провели дослідження метою якого було виявлення протизапального і антибактеріальної дії Артепіна на неспецифічну флору респіраторного тракту.

Під наглядом перебувало 25 пацієнтів (11 чоловіків і 14 жінок, середній вік 43 + 3 роки), які страждають різними формами хронічного бронхіту. лечение бронхита у взрослых загальним було наявність слизисто-гнійної або гнійної мокроти. Загальний аналіз харкотиння таких пацієнтів, характеризувався великою кількістю нейтрофілів і лейкоцитів. Симптомів інтоксикації не було, також в загальному аналізі крові змін запального характеру не спостерігалося. Було прийнято рішення (з причини відсутності явних показань до антибактеріальної терапії) призначити рослинний антибактеріальний препарат. Препарат призначався в дозі 10 крапель за 30 хвилин до їжі 3 рази на день протягом 14 днів. Клінічно виражений ефект: зменшення кашлю і виділення мокроти відзначався на 3-4 день від початку лікування. Через 7-8 днів від початку лікування нормалізувалися аналізи мокроти. Пацієнти відзначали помітне поліпшення клінічного стану, при лікарському контролі, через тиждень, зазначалося відсутність жорсткого дихання, нормалізація аускультативной картини. Всі, без винятку, пацієнти відзначили значне поліпшення загального самопочуття. Хоча і на початку лікування ніхто з них не відзначав будь-яких симптомів інтоксикації, проте в порівнянні загальне самопочуття виявилося значно краще.

Ці пацієнти спостерігаються нами катамнестичних протягом 9 місяців. Відзначено, що ніхто з низ більше не хворів на простудні та респіраторні захворювання. Очевидно, Артепін володіє і вираженим імуностимулюючу ефектом.

Ми усвідомлюємо, що достатніх об’єктивних досліджень з даного препарату мало, їх необхідно почати і поглибити, проте результати застосування препарату Артепін вражають. Швидко, без побічних ефектів і застосування стандартних антибактеріальних препаратів, досягнуті чудові результати.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМастопатия
Следующая статьяМастопатия

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here