Тури по Росії

0
248

Ви об’їздили курорти Середземного моря, побували в екзотичних країнах і містах, і думаєте, що вас вже важко чимось здивувати. Насправді це не так. Ви подорожували по світу, але до сих пір не знаєте туры по России из спб, що і в Росії існує безліч мальовничих і незвичайних місць, про які ви ніколи не чули. Вибираючи захоплюючий річковий круїз по Волзі, ви зміните своє уявлення про відпочинок в Росії. Волга — могутня і велика ріка, уздовж якої тягнуться старовинні міста і села, численні бази відпочинку і санаторії, відмінні пляжі і безкраї незаймані ліси і рівнини.

Купуючи путівку в річковий круїз туры по россии из спб, ви можете розраховувати на максимально комфортний відпочинок на борту теплохода, різні екскурсійні та пізнавальні програми, відвідування великих міст. На березі вас чекають піші екскурсії до головних визначних пам’яток і пам’ятників архітектури в таких містах, як Астрахань, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Саратов та інших. Наше турагентство допоможе вам зорієнтуватися у виборі цікавить вас маршруту. У літню пору року найбільшою популярністю у відпочиваючих користуються туры по России из спб річкові круїзи в низов’ях Волги, з тривалими стоянками в містах півдня Росії — Астрахані і Волгограда. В осінній період туристи воліють річкові прогулянки на теплоході вздовж всієї річки.

Така подорож туры по России из спб зазвичай починається в Москві і триває від декількох днів до одного місяця. Літні річкові круїзи по Волзі — це реальна можливість поєднати культурний відпочинок з риболовлею, шашликами та дискотеками на відкритому повітрі. Під час «зелених стоянок» туристи можуть усамітнитися в одному з мальовничих куточків на березі Волги, вдосталь позасмагати, поплавати або зайнятися риболовлею. Вся принадність туры по России из спб такого відпочинку в поважності і розміреності, вам не доведеться шукати нічліг або постійно пересуватися в громадському транспорті з одного міста в інший. Комфортабельні затишні каюти теплохода оснащені за європейськими стандартами. Вартість путівки, в яку входить проживання, різні заходи, екскурсії та харчування на судні, порадує навіть досвідчених мандрівників. Якщо відпустка не за горами, а ви до сих пір перебуваєте в роздумах, куди відправитися цього літа, не сумнівайтеся, що річковий круїз по Волзі,туры по России из спб — це правильний вибір.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here