Сертификация одежды в России

0
185

Cертификация одежды в России
Весь одяг, що випускається в обіг на території Євразійського економічного союзу повинна пройти процедуру обов’язкового підтвердження відповідності. Обов’язкове підтвердження відповідності здійснюється у формах сертифікації / декларування / державної реєстрації.

На сьогоднішній день стосовно сертификация одежды в России діють такі ТР ТЗ, як:

ТР ТЗ 017/2011 «Про безпеку продукції легкої промисловості»
ТР ТЗ 007/2011 «Про безпеку продукції, призначеної для дітей та підлітків»
ТР ТЗ 019/2011 «Про безпеку засобів індивідуального захисту»
Весь одяг умовно можна розділити на 3 групи: одяг для дорослих, одяг для дітей і підлітків та одяг спеціального призначення. для дорослих
Одяг для дорослих потрапляє під дію Технічного регламенту Митного союзу ТР ТЗ 017/2011 «Про безпеку продукції легкої промисловості», за винятком одягу була у використанні; виготовленої за індивідуальним замовленням населення; одягу медичного призначення; спеціальної, відомчої, що є засобом індивідуального захисту; спортивного одягу, призначеної для екіпіровки спортивних команд.

Підтвердження відповідності одягу для дорослих здійснюється в формі сертификация одежды в России та декларування.

Під обов’язкову сертифікацію потрапляє наступна продукція:

одяг першого шару, що має безпосередній контакт зі шкірою людини (натільна білизна, корсетні і купальні вироби, літні головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби та інші аналогічні вироби).
Під обов’язкове декларування потрапляє наступна продукція:

Сертификация одежды в России та декларування одягу для дітей
Одяг для дітей і підлітків потрапляє під дію Технічного регламенту Митного союзу ТР ТЗ 007/2011 «Про безпеку продукції, призначеної для дітей та підлітків», крім одягу, розробленої і виготовленої для застосування в медичних цілях, спортивного одягу, призначеної для екіпіровки спортивних команд, одягу, виготовленої за індивідуальним замовленням.

Підтвердження відповідності одягу для дітей і підлітків здійснюється у формі державної реєстрації з подальшим декларуванням відповідності, декларування відповідності або сертификация одежды в России.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here