Головне — планування

0
245

При плануванні вашої вітальні гостиной классической, головне, що необхідно враховувати — це габарити кімнати. Це необхідно для того, щоб ваша вітальня не виявилася не впопад забитої меблями. До того ж, при підборі предметів інтер’єру, відразу потрібно визначитися і з тим, з якою метою буде використовуватися вітальня. Адже, якщо ви плануєте влаштовувати в ній веселі дружні вечірки, то оформити її можна у стилі мінімалізму: столик, диван, акустична апаратура і більше місця для веселощів. Але якщо ваша вітальня буде місцем для тихого і затишного проведення часу в колі сім’ї, то і обставити її можна більш комфортно: тут вже підійдуть і м’який гарнітур, і витончена стінка в комплекті до їдальні групі. А для того, щоб витримати єдиний стиль гостиной класической , можна скористатися повними комплектами меблів для вітальні кімнати, які останнім часом стали випускати виробники.

Посидимо, відпочинемо …
Так як м’які меблі завжди займає багато місця, то заздалегідь слід продумати її розташування. Існує кілька способів розстановки м’яких меблів. Наприклад, якщо господарі будинку часто проводять час разом у вітальні за переглядом телевізора, то диван і крісла найкраще буде розмістити буквою «П». Така схема розташування є відкритою. Якщо ви шукаєте  гостиные классические  Обирайте найкращі меблі тільки у нас в інтернет магазині mebiclub.ru. Для дружніх бесід більш підходящою буде закрита схема розміщення меблів, коли диван і крісла стоять один проти одного, наприклад, навколо столика. Звичайно ж, м’які меблі можна розставити і не по строго геометричних фігур, наприклад, по діагоналі кімнати, на якійсь відстані від стіни.

Якщо ж ваш диван виконаний якісно і його задня стінка акуратна, мешкаючи тієї ж тканиною, що і решта його частини, тоді його цілком можна використовувати для розділення кімнати на різні простору. Прекрасним способом можна заощадити простір вітальні, якщо використовувати кутові дивани.

До речі кажучи, при використанні кутових диванів в гостиной класической, можна обійтися і без крісел, а для розміщення гостей використовувати пуфики, які додадуть кімнаті більше безпосередності і кокетливого чарівності. Для просторої вітальні гостиной класической прекрасним рішенням стане модульні меблі, яка дасть волю вашої фантазії у створенні власних меблевих шедеврів. Оббивка м’яких меблів має не останнє значення. Так, меблі з однотонною оббивкою виглядає більш компактно. Контрастна оббивка виглядає дуже оригінально, якщо правильно підібрана. Ну, а якщо ви володієте вишуканим смаком і природною здатністю до компонування, то можете спробувати підібрати меблі з різною оббивкою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here