САДОВЫЙ УЧАСТОК

0
242

За останні 30 селищ, сотні варіантів садових ділянок під будь-який бюджет — від 12 000 рублів за сотку. Гнучкі умови оплати, що включають надання розстрочки. У каталозі компанії «РІДНІ ЗЕМЛІ» тільки «білі» ділянки з усіма необхідними документами, що гарантують юридичну чистоту угоди.

На що звертати увагу при покупці садової ділянки? Рано чи пізно майже кожен городянин замислюється про те, що добре було б придбати ділянку. Зазвичай таке бажання виникає в силу цілого ряду причин. Кому-то хочеться ростити дітей на свіжому повітрі. Хтось втомився від міської суєти і хоче мати можливість відпочивати від роботи в тиші. Хтось мріє купити садову ділянку і розводити квіти або вирощувати екологічно чисті овочі на власній грядці. У кожної людини — своя мотивація для такого рішення. Шукайте продажу земли на rodzem.ru.

Чи є якісь загальні правила і рекомендації для тих, хто вирішив придбати ділянку землі Продажа земли? Звичайно. Перш за все, необхідно визначитися, з якою метою він купується і які плани у його потенційного господаря: буде чи сім’я там жити постійно або ж майбутній будинок буде служити річної дачею.

Якщо існують плани по переїзду всієї родини за місто, то необхідно з’ясувати цілий ряд моментів. По-перше, точне місце розташування ділянки та її близькість від міста. Сім’я, яка планує жити за містом, зазвичай має в своєму розпорядженні автомобіль, але фахівці рекомендують вибрати таке місце, яке буде мати доступ ще й до громадського транспорту — автобусів або електричок (на всякий випадок). Громадський транспорт завжди стане в нагоді, якщо раптом автомобіль вийшов з ладу або ж член сім’ї, який водить машину, поїхав або прихворів. Також важлива інфраструктура місця, в яке планується переїзд. Побачивши відповідне оголошення, варто з’їздити на місце самостійно і подивитися — чи є там продуктовий магазин, аптека, медичний пункт. Не варто забувати про те, що у вас і у того, хто дав оголошення про продаж ділянки, можуть бути різні уявлення про «розвиненій інфраструктурі». Саме тому в компанії «РІДНІ ЗЕМЛІ» діє безкоштовний показ вподобаного вам ділянки. З приводу продажи земли звертайтесь на наш сайт rodzem.ru.

Зважившись на переїзд за місто, треба бути готовим до того, що ваше життя кардинально зміниться. Але ті, хто пішов на цей крок і переїхав, відзначають, що дуже раді цим змінам — їх життя якісно поліпшилася. Діти мають можливість скільки завгодно грати і бігати на свіжому повітрі продажа земли на rodzem.ru. Тільки заради одного цього вже варто купити садову ділянку. У родині нарешті з’явилися довгоочікувані домашні улюбленці — коти і собаки. Усі свята і просто посиденьки з друзями стали проводитися в форматі пікніка, заради якого не потрібно нікуди їхати, треба просто вийти з дому і накрити стіл у дворі. Абонементи в спортклуби стали не потрібні, так як приємні клопоти в саду замінюють будь-фітнес. А найважливішим аргументом на користь заміського життя є ні з чим незрівняне відчуття свободи і власного будинку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here