Виїзний банкет

0
344

Виїзний банкет в СПб від кейтерингу КАНАПЕШКІН: Смачна кухня, різноманітність страв, гарне оформлення, відмінне обслуговування, адекватні ціни, цікаві провідні, великий асортимент скла, скатертин та посуду.

Банкет ідеально підходить для проведення таких заходів, як:

Кейтерінг на день народження еда на заказ на день рождения;
Кейтерінг на кораблі
Кейтерінг на Весілля
Кейтерінг на корпоратив
Урочистий прийом особливо значущих персон.
Виїзний банкет (Кейтеринг в СПб) — одна з традиційних форм проведення свята. Відмінні риси — холодні закуски і гарячі страви дивовижного смаку, елітні алкогольні і безалкогольні напої, найвищу якість обслуговування.

Ви хочете гідно відзначити день народження? Мрієте влаштувати незабутнє весілля для дочки або сина? У Вашої компанії ювілей і Ваша мета — не тільки зібрати колег на корпоративну вечірку, але і подарувати їм веселе свято? Повірте, немає нічого простішого. У подібних ситуаціях Ваш вибір — розкішний банкет. Якщо порівняти всі можливі варіанти обслуговування, які пропонує своїм гостям ресторан виїзного обслуговування «КАНАПЕШКІН.РФ», саме організація банкету ідеально підходить до всіх описаним випадків.

Де б Ви хотіли організувати банкет? До Ваших послуг — найкращі банкетні зали в Санкт-Петербурзі, комфортабельні теплоходи, заміські резиденції в наймальовничіших куточках СПб!

Співробітники ресторану виїзного обслуговування «КАНАПЕШКІН» допоможуть Вам в організації банкету — запропонують на вибір місця проведення свята, порекомендують перелік страв з урахуванням запитом всіх Ваших гостей, проконсультують з питань оформлення приміщення, де буде проходити урочистий обід.

Ви відзначаєте день народження близької Вам людини? Зробіть йому сюрприз — море квітів і барвистий феєрверк на честь іменинника нікого не залишить байдужим!

Наша спеціалізація — організація і проведення банкетів, а також фуршетів, барбекю та інших свят. Завдяки досвіду співробітників кейтеринговій компанії «КАНАПЕШКІН.РФ» звичайна вечірка перетвориться в запам’ятовується подія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here