Строительство бани

0
280

Твердження, що головне в бані — пар, справедливо тільки частково. Якщо будівля зведена неграмотні або банний обладнання підібрано невдало, то цього самого пара може і не бути. Щоб таке не сталося, потрібно зрозуміти, що будівництво лазень тільки здається простим справою.

Який проект вибрати, купить баню? З якого матеріалу будувати? Це далеко не всі питання, які потребують професійного підходу. Баня «під ключ» має на увазі повний комплекс будівельних заходів — від проектування до обробки полиць в парній.

Будівництво лазні в Серпухові під ключ.
Сучасні заміські ділянки в більшості своїй оснащені локальною системою водопроводу, тому розміщення лазні поруч з водоймою вже не вважається визначальним фактором. Ставок або озеро має значення для тих, хто любить зануритися в ньому після парилки. Доцільніше поставити баню на невеликій височині з м’яким грунтом і подалі від дороги. На нашому сайті можна купить баню дуже вигідно.

проект бані
Габарити будівлі підбираються з урахуванням одночасного перебування в ній 2-5 чоловік. Площа парної повинна бути 6-10 м², а передбанник (роздягальня) влаштовується з розрахунку 1,6-1,7 м² / чол. Піч потрібно розташовувати так, щоб вона прогрівали рівномірно парилку, мийну і роздягальню.

Традиційно застосовуються оциліндрованої колоди або дерев’яний брус (цілісний, профільований або клеєний). Можна побудувати і цегельний об’єкт, тільки вибирати слід звичайний керамічна цегла. Багато хто ставить недорогі каркасні варіанти, але в цьому випадку будуть потрібні витрати на теплоізоляцію і вартість будівництва лазні помітно збільшиться. Купите баню вигідно на нашому сайті domov-remont.ru.

Важливо: якщо планується обшивка вагонкою всередині, то не рекомендується використовувати сосну для обробки парної через великий вміст смоли. Вона підійде для передбанника і кімнати відпочинку.

фундамент бані
Підстава може бути стрічковим, стовпчастим або пальових. Фундамент на піноблоках не відноситься до класичних, але можливий для легких будівель. Глибина залягання залежить від характеру грунту, рівня грунтових вод і рельєфу ділянки.

Стіни і дах бані
При зведенні стін передбачаються спеціальні отвори для природної циркуляції повітря. Вентиляційні вікна влаштовуються над підлогою по діагоналі, за грубкою і з виведенням на горище. На сайті domov-remont.ru можна купить баню.

Стінові шви необхідно проконопатити не тільки в дерев’яних конструкціях, але і брусових, навіть якщо застосований профільований матеріал за схемою «паз-шип». Якщо цегляні лазні всередині відбуваються дошками, то між стінами і обшивкою повинен бути зазор 3-5 см для природного просушування.

Оптимальна дах для лазні — двосхилий з покриттям профнастилом, шифером, ондуліном. Як утеплювач найчастіше вибирають недорогу мінеральну вату, а ось пінопласт не підходить.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВиїзний банкет
Следующая статьяФиброаденома

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here