Фиброаденома

0
327

Фиброаденома операция молочної залози є доброякісним новоутворенням і виникає як наслідок порушення гормонального балансу в організмі жінки.

Діагностують одностронніе і двосторонні кісти, а також поодинокі і множинні вузли.

Виділяють кілька видів фиброаденома операция — пухлина може утворюватися в молочних протоках (інтраканікулярая) і в тканинах навколо них (періканікулярная). Існує також і змішаний тип, при якому новоутворення з’являється і в протоках, і в тканинах. Найнебезпечнішою вважається листоподібна (філлоідная) аденома, адже її вона може перероджуватися в злоякісну пухлину.

Фиброаденома операция може з’явиться при вагітності, але її наявність, як правило, не впливає на здоров’я майбутньої дитини. При цьому проблеми можуть виникнути при грудному вигодовуванні.

причини

Головною причиною появи цього новоутворення є підвищення рівня естрогену в жіночому організмі. фиброаденома операция молочної залози — це гормонозависимая пухлина, поява якої може провокувати вагітність, період лактації і відмова від годування грудьми, статеве дозрівання, порушення менструального циклу, аборти, захворювання внутрішніх органів і ожиріння.

Вважається, що фиброаденома операция молочної залози виникає як форма вузлової мастопатії. Вона може також спровокувати виникнення маститу.

симптоми

У більшості випадків захворювання протікає безсимптомно. Ущільнення в грудях може виявити сама пацієнтка під час промацування або лікар при огляді молочних залоз на прийомі в клініці. Пухлина, як правило, легко відчутна у вигляді м’якого «кульки», який зміщується в тканинах. Однак в разі, коли захворювання має прогресуючий характер, пухлина може бути значно щільніше і викликати біль і відчуття, що тягнуть.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here