Межводное

0
305

Для тих, хто шукає унікальні місця для відпочинку на півострові, я пропоную поговорити саме про це поселення. Тема обговорення — Межводное Крим відгуки відпочиваючих, тому що саме туристи з інших міст і країн можуть дати саму об’єктивну оцінку про те, на що вони витратили свою відпустку і гроші.

Ви ж зможете ознайомитися з їх думкою і зрозуміти, що ж це за звір такий і чому люди туди їдуть. А також знайдете відповідь на питання — чи буде ваш відпочинок в Межводном незабутнім або вам доведеться шукати цивілізацію на кримських задвірках.

Як дістатися або дайте нам карти в руки
Знаходиться межводное на північно-західному узбережжі півострова, відноситься до Чорноморського району. Курорт Чорноморське розташувався поруч, на відстані в 16 км.

Від Сімферополя ходять прямі маршрутні таксі і міжміський транспорт, час в дорозі близько 3,5 годин. Від Євпаторії — 1,5 години.

Трансфер з аеропорту Сімферополь обійдеться не дешево, від 2500 — 3500 рублів. Для порівняння, дорога автобусом з урахуванням аеропорт — автовокзал — Межводное в 2017 році обходиться десь в 260 рублів з людини, ну ще плюс смішна сума за багаж.

Швидке знайомство або на чому затриматися погляду
Хоч Межводное і загублене селище на узбережжі, але за останні роки він значно виріс і покращав. Про це говорять ті, хто відвідував його з різницею в 7-10 років.

Перше враження: дуже акуратні вулички з ліхтарями, лавочками та урнами. Клумби з розбитими квітниками зустрічаються практично скрізь. Будівлі є як сучасні і оригінальні, так і залишилися «з тих часів».

Єдине, що засмучує і кидається в очі — недобуд, занедбані з різних причин добротні споруди.

А так, дуже гідно і затишно. Видно, що селище розвивається, і місцеві жителі його люблять.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here