Ремонт глушителя

0
211

Якщо ви деякий час експлуатували вихлопну систему свого автомобіля і не особливо перевіряли її стан, і раптом почули низькочастотні ревуть (басисті) звуки, ніяк не пов’язані з роботою двигуна, то це привід, щоб уважно оглянути глушник і вихлопну трубу ремонт глушителя. Такий звук міг утворитися в тому випадку, якщо з’явилася тріщина в трубі або глушнику, або відкрився зазор в одному з початкових елементів (зварних швів) вихлопної системи.
Чому відбувається поломка вихлопної системи,потрібен ремонт глушителя?
Найбільш часто поломка вихлопної системи відбувається внаслідок:
• механічного пошкодження при русі автомобіля;
• утворення корозійних і прогарних тріщин і дірок;
• через закінчення експлуатаційного терміну деталі вихлопу;
• через неякісні запчастин вихлопу, встановлених в авто.

На вихлопну трубу і глушник постійно діють високі температури і різкі перепади вологості, а також, в холодну пору року, негативно діють різні реагенти, якими обробляють захололі траси, і які посилюють утворення корозії і прогарних дірок.
Як усунути поломку вихлопної системи, зробити ремонт глушителя?
Якщо ви не планували покупку і установку нового глушника, що цілком може виявитися найкращим варіантом, то вам необхідно ремонт глушителя усунути виниклу проблему. Для цього огляньте всю вихлопну систему і ретельно перевірте її на наявність дір, тріщин, а також на цілісність і герметичність з’єднувальних елементів, там теж може утворитися зазор, що приводить до таких наслідків. У тому випадку, якщо ви нічого не виявили, то, швидше за все проблема в резонаторі глушника, а це, мабуть, найгірший сценарій, який передбачає вміле звернення зі зварювальним апаратом і відповідною заміною резонатора, або ж звернення на СТО, яке погодиться виконати даний комплекс робіт. Що спричинить за собою грошові витрати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here