Дэнавтилин

0
232

Крем Дэнавтилин містить масло ялівцю, кедра, чайного дерева, бурити; алантоїн, екстракти кінського каштана, хвоща, подорожника; вітаміни E і F, муміє, іони срібла, цинку, міді.

Запатентований трансдермальний (черезшкірний) провідник біологічно активних речовин ARLASOLVE® DMI забезпечує проникнення компонентів крему Дэнавтилин в глибокі шари шкіри, посилюючи і продовжуючи їх дію в кілька разів. Рослинні екстракти надають багатофункціональну дію, живлять зволожують і заспокоюють схильну до подразнення шкіру, мають антиоксидантну і омолоджуючий ефект. Нанокомплексів срібла, міді, цинку препятсвуют розмноженню бактерій і грибків.

Призначення. Крем для догляду за шкірою ніг. Зменшує набряклість і відчуття тяжкості в ногах після навантажень. Рекомендується Дэнавтилин для усунення потертостей і мозолів, зменшення свербежу та надлишкового зроговіння шкіри.

Спосіб застосування. Наносити Дэнавтилин на чисту шкіру тонким шаром 1-2 рази на день. Доцільно поєднувати із застосуванням апаратів серій ДЕНАС і ДіаДЕНС: наносити крем до і після сеансу Денс-терапії.

Опис властивостей основних компонентів.

Масло ялівцю пом’якшує шкіру, усуває сухість, нормалізує роботу потових і сальних залоз.

Масло кедра має в складі насичені і ненасичені жирні кислоти, фосфатиди, вітамін А, B1, B2, B3 (PP), E, ​​D, лечітін, ефірні масла, амінокислоти і безліч різних мінералів.

Кедрова олія сприяє поліпшенню живлення шкіри, Дэнавтилин рекомендується при рясному лущенні, надмірному зроговінні шкіри (гіперкератозі).

Масло бурити багато насиченими жирними кислотами і є важливим джерелом кератіноідов Дэнавтилин (натуральних пігментів, що відповідають за кисневий обмін). Бета-каротин, відомий як провітамін А, захищає шкіру від пошкоджень і дегенерації, викликаної ультрафіолетовим опроміненням, а також зменшує чутливість нормальної шкіри до ультрафіолетового випромінювання. Масло має високий процентний вміст олеїнової кислоти і рекомендується в якості зволожуючого агента для сухої шкіри.

Екстракт кінського каштана зменшує проникність капілярів Дэнавтилин, підвищує тонус венозних судин шкіри, сприяє усуненню телеангіоектазій (судинних зірочок на шкірі).

Екстракт хвоща містить кремнієву кислоту, дебільні речовини, сапоніни, органічні кислоти, макро- і мікроелементи та ін. Біологічно активні Дэнавтилин речовини. Запобігає появі набряків і запалення шкіри.

Вітамін E бере участь в процесах тканинного метаболізму, попереджає підвищення проникності і ламкість капілярів.

Вітамін F — це комплекс поліненасичених жирних кислот, які сприяють нормалізації обмінних процесів в клітині.

Іони срібла, цинку, міді — мікроелементи, які беруть активну участь в обмінних процесах клітин, перешкоджають розмноженню бактерій і грибків. Нанокомплексів металів виключно стійкі,Дэнавтилин не вступають в контакт один з одним і іншими хімічними сполуками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here