Cэмплинг

0
184

Cэмплинг — привернення уваги споживача до продукту шляхом поширення пробних (разових) зразків безкоштовно. «Пробники» можна розсилати поштою, доставляти «до дверей», пропонувати в магазині. Також часто можна зустріти промоутера, одягненого в промо-форму, і роздає пробники на вулиці, в торговому центрі, в університеті, на виставці і т.д. Місце роздачі безпосередньо залежить від тієї цільової аудиторії, для якої і призначений Ваш продукт.

Поширення сэмплинг пробних зразків визнано високоефективним і найдорожчим заходом з метою презентації нового продукту. Одночасно рекомендується проведення моніторингу реакції споживача.

Cэмплинг — акція багатоцільовий спрямованості дозволяє вивести на ринок новий продукт, познайомити цільову аудиторію з нововведеннями в лінійці продукції, природно простимулювати збут і навіть підвищити імідж бренду. Запропонувавши покупцеві спробувати ваш продукт, ви даєте йому можливість переконається в якості товару і проявити довіру до марки. Важливою особливістю промо-заходи «сэмплинг» є можливість кінцевого споживача на власному досвіді з’ясувати корисні для нього якості товару. Можливість безоплатно спробувати ставить товар в виграшну позицію перед тими продуктами, ознайомлення з якими тягне за собою грошові витрати. Саме сэмплинг дає можливість вашому потенційному клієнтові переконатися, що ваш продукт дійсно такий хороший, як каже ваш рекламний слоган. І наступного разу, стоячи перед вибором в магазині, покупець зупинитися саме на вашому, вже знайомому йому, товар.

Роздача пробних зразків продукту можна розглядати як цільове маркетингове дослідження, для визначення, споживчого попиту на новий товар. За допомогою сэмплинга можна змінити неправильно сформовану думку від Вашої продукції. Семплінг дозволяє налаштувати лояльність споживача і підвищити впізнаваність торгової марки.

Сэмплинг ефективний в просуванні непродовольчого класу товарів: косметика, парфумерія, предмети гігієни, цигарки та ін, при цьому презентація семплінгом, наприклад, автомобілів або побутової техніки буде малоефективна.

Агентство маркетингових рішень AlKatrin допоможе в організаціїї та проведенні сэмплинг-заходів. Наші професіонали завжди до ваших послуг.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here